Baykal 3 ayda kaç km yol katetti

Baykal 3 ayda kaç km yol katetti.12759
  • Giriş : 08.07.2009 / 11:15:00

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın, 29 Mart yerel seçimlerinde sonra başladığı yurt gezilerinde 33 bin 193 kilometre yol katettiği bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada, Baykal'ın yorucu bir maraton yaptığına vurgu yapılarak, "6 bin 797 kilometre daha yapsaydı, dünyanın çevresini dolaşmış olacaktı" denildi.

Baykal'ın gezi maratonuna 2 Nisan tarihinde Antalya'da başladığı ifade edilen açıklamada,bunu 4 Nisan'da İzmir, 10 Nisan'da Adana ve Mersin, 17 Nisan'da Aydın'da belediye başkanlıklarını ziyaret ederek başkanları kutlamasının izlediği hatırlatıldı.

Baykal'ın gittiği iller açıklamada, Sinop, Trabzon, Giresun, İstanbul, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Muğla, Çanakkale, Samsun, Adıyaman, Şanlıurfa, Mardin, Antakya, Hatay, Antalya, Uşak, Artvin, Bolu, Bartın, Kars olarak sayıldı.

Baykal'ın gezilerine Genel Bşakan Yardımcısı Yılmaz Ateş, Genel Sekreter Önder Sav, Genel Sayman Mustafa Özyürek, Grup Başkanvekili Kemal Kılıçtaroğlu ile CHP'li bazı MYK, PM üyeleri ile milletvekillerinin de katıldığı açıklamada yer aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*