Baykal Cemevi temeli atacak

Baykal Cemevi temeli atacak.13188
  • Giriş : 16.07.2008 / 18:11:00

CHP Genel Başkanı Baykal, Erzincan’da, Hacı Bektaş Vakfı Alevi Kültür Festivali’ne katılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, yurt gezileri kapsamında 18 Temmuz Cuma günü Bursa’da, 19 Temmuz Cumartesi günü de Erzincan’da olacak. Baykal, Erzincan’da, Hacı Bektaş Vakfı Alevi Kültür Festivali’ne katılacak. Baykal, Geçit Beldesi’nde de Cemevi temeli atacak.

Yerel seçimler öncesinde yurt gezilerini sürdüren CHP Lideri Baykal, bu çerçevede Bursa ve Erzincan’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirecek. CHP İletişim Koordinatörlüğü’nden verilen bilgiye göre, Deniz Baykal, 18 Temmuz Cuma günü Bursa’da olacak. Bursa’da Parti Okulu açacak olan Baykal, CHP’ye katılanlara da rozet takacak. Mudanya Mütareke Meydanı’nda halkı selamlayacak olan Baykal, burada bir de konuşma yapacak.

Baykal, Bursa temasları çerçevesinde Nilüfer Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu’nun temelini atacak, Altınşehir Gençlik Merkezi’ni hizmete açacak, Kapalı Çarşı esnafı ile kahvaltı yaptıktan sonra, esnafı ziyaret edecek.
Bursa programının ardından, 19 Temmuz Cumartesi günü Erzincan’a gidecek olan Baykal, burada Hacı Bektaş Vakfı Alevi Kültür Festivali’ne katılacak. Baykal, Geçit Beldesi’nde Cemevi temeli atacak, Altınbaşak Beldesi’nde ise Cemevi’ni ziyaret edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*