Baykal'ı İçişleri Bakanlığı'na çağırdı!

Baykal'ı İçişleri Bakanlığı'na çağırdı!.13251
  • Giriş : 18.03.2017 / 14:16:00

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Deniz Baykal'a çağrı yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Deniz Baykal'ın Anayasa Değişikliği referandumu ile ilgili düzenenlenen mitingde 'Bu kadar yetkiyi peygambere versen onu bile bozar' açıklamasına tepkiler gelmeye devam ediyor. Konu hakkında konuşan Bakan Soylu, Baykal'ı İçişleri Bakanlığı'na çağırdı.

Soylu, ''Ben İçişleri Bakanı olarak söylüyorum, yüreğin yetiyorsa İçişleri Bakanlığına bir gel, Kemal Kılıçdaroğlu'yla sana kaset kumpasını kim kurdu bir gösterelim'' dedi.

İçişleri Bakanı Soylu, Deniz Baykal'ın Trabzon'daki sözleri ile ilgili olarak, ''Deniz Baykal'ı gördünüz, ya sen, ey Deniz Baykal, sana söylüyorum, ben İçişleri Bakanı'yım, sen referandumla uğraşacağına sana tuzak kuranlara ait bir iki cümle söyle de milletin gönlü rahatlasın. Kendini savunamayan bir adamdan memlekete ne hayır gelir, hadi söyle. Ben İçişleri Bakanı olarak söylüyorum, yüreğin yetiyorsa İçişleri Bakanlığı'na bir gel, Kemal Kılıçdaroğlu'yla sana kaset kumpasını kim kurdu bir gösterelim. Onların elinin altında oyuncak olmayın ve bu milleti oynatmayın, iftira atmayın. Senin aklın bu saate kadar bu işlere ermemişse Peygamber efendimizi alet edecek, bu işlerle ilgili konuşacak hale de düşmemeni isteriz. Ayıptır, kutsallarımıza, kutsallarımız üzerinden değerlendirmelere girmemeliyiz, bu yanlıştır" dedi.  

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*