Baykal'a partilisinden 'hayır' cevabı

Baykal'a partilisinden 'hayır' cevabı.9867
  • Giriş : 16.01.2009 / 12:35:00

CHP eski Genel Sekreteri Adnan Keskin, adaylık için kendisiyle görüşen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a "hayır" yanıtı verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

DENİZLİ'de CHP'nin belediye başkan adayı olması için teşkilatın yoğun talepte bulunduğu Bayındırlık eski Bakanı ve CHP eski Genel Sekreteri Adnan Keskin, adaylık için kendisiyle görüşen CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a "hayır" yanıtı verdi.

BAYKAL'A TEŞEKKÜR ETTİ

14 Ocak çarşamba günü CHP Genel Merkezi'nde Deniz Baykal'la bir saat görüşen Adnan Keskin, Denizli Belediye Başkanlığı adaylığı teklifini kabul edemeyeceğini ilettiğini söyledi. Keskin, “Denizli belediye başkan adaylığına manevi olarak hazır değilim. Ben siyasi egomu tatmin etmek için aday olmam. Siyaset, adaylık hizmet işidir, kadro işidir. Deniz Baykal'a teklifi için teşekkür edip, aday olmayı düşünmediğimi söyledim” diye konuştu.

İŞ BANKASI YÖNETİM KURULU ÜYESİ

Geçmişte CHP Genel Sekreterliği görevinde bulunan Adnan Keskin Baykal'ın 'sağ kolu' olarak nitelendirilmiş daha sonra ise Baykal'la ters düşmüştü. Hatırlanacağı gibi CHP Lideri Baykal, Adnan Keskin'in CHP kontenjanından Türkiye İş Bankası Yönetim Kurulu'na önermişti. Keskin halen Türkiye İş Bankası yönetim kurulu üyesi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*