Baykal'dan Büyükanıt'a başsağlığı

Baykal'dan Büyükanıt'a başsağlığı.10709
  • Giriş : 01.04.2008 / 16:29:00

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Büyükanıt'a mesajı gönderdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Şırnak'ta sürdürülen operasyonda 3 askerin şehit olması nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt'a mesaj göndererek, baş sağlığı diledi.

CHP İletişim Koordinatörlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Baykal, mesajında şunları kaydetti:

''Şırnak, Siirt ve Hakkari üçgenindeki Bestler Dereler Bölgesi'nde PKK'lı teröristleri yakalamak için sürdürülen operasyon sırasında çıkan çatışmada Yüzbaşı Hasan Hatıl, astsubaylar Faruk Kaya ve Cengiz Gülcü'nün şehit olduğunu büyük bir üzüntü ile öğrendim.

Şırnak 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığında düzenlenen törenle toprağa verilmek üzere memleketlerine gönderilen şehitlerimiz ile tedavi altına alınan yaralılarımız, teröre karşı verdiğimiz mücadeledeki kararlılığımızı göstermektedir. Bu kararlılık, terör örgütüne vurulan ve vurulacak olan darbelerle de kendisini göstermektedir.

Zonguldak'ta toprağa verilecek olan yüzbaşı Hasan Hatıl'a, Mersin'in Tarsus İlçesi'nde toprağa verilecek olan astsubay Faruk Kaya'ya, Isparta'da toprağa verilecek olan astsubay Cengiz Gülcü'ye rahmet, ailelerine ve şahsınızda Türk Silahlı Kuvvetlerine sabır ile baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diler, sevgiler, saygılar sunarım.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious