Baykal'ın 29 Mart'tan çıkardığı sonuç

Baykal'ın 29 Mart'tan çıkardığı sonuç.9797
  • Giriş : 03.05.2009 / 15:15:00
  • Güncelleme : 03.05.2009 / 15:40:43

Baykal, Kılınçarslan'ı ziyaret etmesinin ardından belediye binası önünde vatandaşlara hitap etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Baykal, Zonguldak'ın Gökçebey Belediye Başkanı Zeki Kılınçarslan'ı ziyaret etmesinin ardından belediye binası önünde vatandaşlara hitap etti.

Gökçebey'e son yerel seçimlerde halkın verdiği destek ve gösterdiği güvene teşekkür etmeye geldiğini belirten Baykal, Gökçebeylilere hizmet etmekten onur duyduklarını ifade etti.

''Sizlerle omuz omuza, beraberce, Türkiye yolculuğunu gerçekleştiriyor olmaktan göğsüm kabarıyor, iftihar ediyorum'' diyen Baykal, şöyle devam etti:

''Biz sizlerle el ele vermek istiyoruz. Yerel seçim tercihinin, bir belediye başkanı tercihi olmanın ötesinde, memleketin nasıl yönetilmesi gerektiğine yönelik bir yeni büyük anlayışı da ortaya koyduğuna inanıyorum. Bu karşılama gösteriyor ki seçimler sizin için bir sevinç olmamış, sizi tam kesmemiş. Bu seçimlerin de ötesinde, bir arayışınızın, bekleyişinizin ve talebinizin olduğunu gösteriyor. Siz bu seçimde bir işaret fişeği attınız, 'dikkat geliyoruz' dediniz. 'Halk artık ensesine vur, lokmasını al olmaktan çıktı' dediniz. 'Baskılara, aldatmacalara, tehditlere, şantajlara kulak asmayan bir Gökçebeyiz' dediniz. 'Ne yapacağımızı biz biliyoruz ve evelallah' dediniz, en güzel şekilde de yaptınız. İnşallah bu beraberliğimiz daha ileri gidecektir. O zaman bütün iktidar olanaklarıyla da Gökçebey'e hizmet edeceğiz.''

Özellikle kadınların yerel seçimlerde çok belirleyici olduğunu söyleyen Baykal, gençlerin de bu seçimde CHP'ye sahip çıktığını gördüklerini kaydetti.

Ziyaretin ardından Belediye Başkanı Kılınçarslan, Baykal'a dünyaca ünlü Devrek bastonu armağan etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*