Baykal'ın en büyük rakibi Sarıgül'den iddialı sözler

Baykal'ın en büyük rakibi Sarıgül'den iddialı sözler.12784
  • Giriş : 16.04.2008 / 23:37:00
  • Güncelleme : 16.04.2008 / 23:43:32

Bir dönem daha aday olacak olan Mustafa Sarıgül: "Dediğim olmazsa buralara uğramam"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şişli Belediye Başkanı ve CHP’nin Parti içi muhalefetin önde gelen isimlerinden Mustafa Sarıgül, kulisleri sarsan bir bilgiye göre bir dönem daha Şişli Belediye Başkanlığı için Bağımsız aday olacak.

Geçtiğimiz Pazar günü Hemşerileriyle birlikte katıldığı bir toplantıda iddialı sözler sarf eden Sarıgül, Yüzde 70’in altında oy alması durumunda siyaseti bırakacağını ima ederek, ‘ Açık söylüyorum, Yüzde 70’in altında oy alırsam bir daha buralara uğramam’ şeklinde konuştu.

Ayrıca yaklaşan yerel seçimlerde Baykal’ın kendisini yok etmek için elinden geleni yapacağını iddia eden Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, İş Bankası Kaynakları’nın kendisini yıkmak için seferber edileceğini de öne sürdü.

Konuşmasında Baykal’ı yerden yere vuran Sarıgül, Baykal’ın seçimlerde bütün seçim otobüslerinde kendisi ile alakalı sahte belgeler dağıtacağını da iddia etti. Hemşerilerini CHP’nin seçim otobüslerini engellemeye davet etti.

Baykal’ın bu çalışmalarına karşı Sarıgül Her tarafı ‘Zalim Baykal’ın Zulmüne karşı Önce Allah’a sonra sizlere güveniyorum’ pankartlarıyla donatacağını söyledi.

Buna karşın Deniz Baykal’ın Şişli için düşündüğü aday ise Cem Boyner olduğu iddia ediliyor.

HABER5

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious