Baykal'ın fotoğrafını asmak isterken kalça kemiğini kırdı

Baykal'ın fotoğrafını asmak isterken kalça kemiğini kırdı.14144
  • Giriş : 20.02.2008 / 15:18:00

CHP Akşehir İlçe Başkanı İbrahim Orhan, genel başkanları Deniz Baykal'ın fotoğrafını duvara asmak isterken sandalyeden düşmesi sonucu kalça kemiğini kırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İbrahim Orhan tedavi gördüğü Akşehir Devlet Hastanesinde yaptığı açıklamada, bir süre önce ilçe başkanlığının bulunduğu binanın eski olması nedeniyle yeni bir yere taşınmayı uygun bulduklarını söyledi.

Akşehir Belediyesinin yanındaki Ferit Efendi İş Hanı'ndan bir yer bulduklarını ve taşındıklarını ifade eden Orhan, ''İlçe başkanlığına uygun olarak iç dekorunu tamamladık. Gerçekten çok güzel oldu. İlçe Başkanı makam odasına da Genel Başkanımız Deniz Baykal'ın çerçeveli fotoğrafını asmak istedim. Duvara asmaya çalışırken üzerine çıktığım sandalye kaydı ve düştüm'' dedi.

Düşme sonucunda kalça kemiğinin kırıldığını ifade eden Orhan, Akşehir Devlet Hastanesinde ameliyat olduğunu ve platin takıldığını söyledi.

Halen hastanede tedavisinin sürdüğünü ifade eden Orhan, ''Genel Başkanımıza bağlılığımız ve saygımız çok büyük. Deniz Baykal'ı çok seviyoruz. Bu tür kazalar olağan. Yine de o fotoğrafı duvara astırdım'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious