Bayrak provokatörü oto hırsızı çıktı

  • Giriş : 09.11.2006 / 00:00:00

Mersin'de şehit cenazelerinde düzenlenen bayrak yürüyüşlerinde ön saflarda yer alan Mehmet Emin Fidan, oto hırsızlığından tutuklandı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Muğdat Camii'nden kaldırılan şehit cenazelerinde açılan 700 metre uzunluğundaki bayrağın ön kısmında izinsiz yürüyüş yapmak isteyen, polisle tartışan Mehmet Emin Fidan, Asayiş Şubesi Oto masasının düzenlediği bir operasyonda yakalandı.

Oto masası Çilek Mahallesi Tırmıl Sanayi Sitesi içerisinde çekici ile götürülen, 27 B 7795 plaka takılı kasası, motor bloğu kupası bulunmayan komple şasiye el koydu.

Polis, yaptığı bilgisayar sorgulamasında şasinin 6 Kasım günü Gaziantep'den çalıntı olarak aranan 63 VM 002 plakalı, 2005 model Ford marka kamyona ait olduğunu tespit etti. Yapılan araştırma sonucunda kamyonun motor bloğu Mehmet Emin Fidan ve S.F isimli şüphelilerin işyerinde, kupa ve bir kısım parçalarda yine bu şahıslara ait kamyonetler üzerinde elde edildi.

Olayla ilgili yakalanan Mehmet Emin Fidan, hakkında "Kamyon Hırsızlığı ve Çalıntı Kamyonu Parçalamak" suçundan hazırlanan tahkikat evrakı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious