Bayram tatilinde araç bakımı şart!

Bayram tatilinde araç bakımı şart!.16692
  • Giriş : 18.09.2008 / 12:38:00

Otomotivciler, araç bakımı yaptırmadan bayram tatiline çıkılmaması konusunda uyarıyor!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Otomotivciler uyarıyor! Bayram tatiline otomobilimizle çıkıyorsanız, gerekli bakım ve kontrolleri ihmal etmeyin. Aksi halde çok tatsız sürprizlerle karşılaşabiliriz.

Bayram tatili süresince şehir içi ve şehir dışı yolculuklarda tatsız sürprizlerle karşılaşmak istemeyiz. Aracınızın bayram seyahatlerinizde sorun çıkarmasını istemiyorsanız, aracınızın gerekli bakım ve kontrollerini mutlaka yaptırmalısınız.

AVEK Otomotiv Genel Müdürü Hakan Çakır, bayram tatili öncesinde araçlarımızda hangi noktaları kontrol etmemiz gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

Frenler, lastikler, akü, aydınlatma, silecekler, motor soğutma sistemi, klima ve yağ kontrollerinin mutlaka yapılması gerektiğinin altını çizen Hakan Çakır, seyahat sırasında yaşanacak aksiliklerin ve aniden ortaya çıkacak masrafların bu sayede önleneceğini kaydetti.

Hakan Çakır son olarak, “Tatile dinlenmek için gidiyoruz. Ancak araç bakım ve kontrollerini yaptırmadan çıkacağımız bir tatil yolculuğu dinlenmek yerine sorunlar içerisinde boğuşarak izin günlerimizi geçirmemize sebep olacaktır” uyarısında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*