Bayramda ünlüler nerede?

Bayramda ünlüler nerede?.20380
  • Giriş : 29.09.2008 / 23:08:00

9 günlük bayram tatili en çok ünlülerin ve sosyetenin işine yaradı. Hava alanı balo salonu gibiydi. Bakın nerelere gittiler?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bayram tatilinin uzaması sosyeteyi harekete geçirdi. Bavullarını alıp, yurtdışı seyahatine çıkan ünlüler; New York, Paris ve Atina gibi büyük kentlere uçtu..

Cuma gecesinden itibaren başlayan 9 günlük bayram tatilini fırsat bilen sosyetenin ünlü simaları, yurtdışına uçtu. Dünyanın dört bir yanına dağılan ünlüler, önceki gece Atatürk Havalimanı'nın Dış Hatlar Terminali'ni doldurdu.

New York'a giden çok

* Can-Tansa Ekşioğlu, uçağa binerken bayramı Güney Afrika'da geçireceklerini söyledi.

* 'Benim Annem Bir Melek' dizisinin usta oyuncusu Oya Başar, kızı Ayşe ve oğlu Umut ile birlikte Londra'ya gitti.

* Ünlü reklamcı Serdar Erener, kızı Emine ve oğlu Ali Ömer ile New York'a uçan ünlülerden biri oldu.

* Alara Uzan, oğlu Renç ve kızı Paris ile birlikte New York'ta tatil yapacak.

* Şirin Yalçın, eşi Neşet ve kız kardeşi Elif Dürüst ile birlikte New York'a uçtu. Yalçınlar geç kalınca uçağa son dakikada yetişebildiler.

* Ünlü popçu Serdar Ortaç Letonya'nın başkenti Riga'da bayram yapacak.

* Ünlü tiyatrocu Ali Poyrazoğlu bayram tatilini geçirmek için Fransa'nın yolunu tuttu.

SERDAR BİLGİLİ MİKONOS'A UÇTU

İşadamı Serdar Bilgili, Yunanistan'ın Mikonos Adası'na gitmek için önceki gece Atina'ya uçtu. Bilgili'nin eski sevgilisi modacı Esin Maraşlıoğlu da aynı uçaktaydı. Gideceği yer hakkında bilgi vermek istemeyen Maraşlıoğlu; "Serdar Bey de sizden beş dakika önce buradaydı, gideceğiniz yeri söylemezseniz Serdar Beyle aynı uçağa bindi diye yazacaklar" diyen gazetecilere "Yunanistan'a gidiyorum" yanıtını verdi. Bilgili ile aynı uçakta olduğunu fark etmeyen Esin Hanım, "Aman çocuklar sakın öyle bir şey yazmayın" dedi. Maraşlıoğlu'nun kızı Melisa Mızraklı da tatil için Atina'ya gidenler arasındaydı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*