Bayrampaşa'da can pazarı

Bayrampaşa'da can pazarı.10580
  • Giriş : 19.04.2009 / 10:29:00

Bayrampaşa'da Ferhat Aydın idaresindeki otomobil, kontrolden çıkarak Hal yolu kavşağındaki bariyerlere çarptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kazada yaralanan bir kişi sedyede taşındığı sırada yere düşerken son anda yakalandı. Kaza yapanlara yardım etmek isteyen diğer sürücülerin araçları nedeniyle ambulans olay yerine varmakta bir hayli zorlandı.

Kaza Bayrampaşa O-2 Yolu Hal Kavşağı'nda meydana geldi. İddiaya göre, Ferhat Aydın'ın kullandığı 34 YFY 82 plakalı otomobil, aşırı hız nedeniyle kontrolden çıktı. Otomobil, kavşaktaki bariyerle çarparak tekrar yola savruldu.

Bu sırada da 34 PGK 40 plakalı başka bir otomobile hafif şekilde çarptı. Otomobilde bulunan Ferhat Aydın, kardeşi Serhat Aydın (21) ve Osman Yıldız (31) çarpmanın etkisiyle yola ve orta refüje fırladı. Kazayı ve yaralıların yola savrulduğunu gören çok sayıda sürücü durarak yaralılara yardım etmek istedi. Bu nedenle yol üzerinde uzun bir kuyruk oluşunca, trafik nedeniyle ambulanslar olay yerine gelmekte güçlük çekti.

Yaralılardan Serhat Aydın ve Osman Yıldız Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, Ferhat Aydın ise İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi altı alındı. Kazadan sonra taşınan ve durumunun ağır olduğu öğrenilen bir yaralı ise, ortası açık olan sedyeden yere düşürülürken, son anda tutuldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*