Bayülgen yolcuları böyle korkutuyor

Bayülgen yolcuları böyle korkutuyor.9918
  • Giriş : 26.01.2009 / 16:57:00

Okan Bayülgen, 11 Eylül saldırısından sonra Müslüman yolculara karşı bakış açısından dolayı yaşadığı rahatsızlığı programında dile getirdi ve uçakta yaptıklarını böyle anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Okan Bayülgen, 11 Eylül saldırısından sonra Müslüman yolculara karşı bakış açısından dolayı yaşadığı rahatsızlığı NTV'de ekrana gelen “Sade Vatandaş” programında dile getirdi.

Bayülgen, “Özellikle benim tipimden, sarışın mavi gözlü bir çocuk olmadığım için rahatsız olan uçakta bazı paranoid yolcular oluyor.

Dönüp bakıyorlar falan. Ben de en tehditçi suratımı takınıp bir yandan da sıklıkla 'Bismillahir-rahmanirrahim' ya da 'Ya Allah Bismillah Allahu Ekber' falan deyip korkutuyorum” dedi.

İsrailli bir yolcuyu da bu şekilde korkuttuğunu anlatan Bayülgen, şöyle konuştu: “Ben bunları korkutmaya bayılıyorum. Öyle bir yolcuyu da tehdit etmiştim. Business Class'ta uçuyorduk. Arkada İsrail'li bir yolcu ayaklarını benim koltuğumun üzerine dayıyordu. Birkaç kez uyarmama rağmen akıllanmadı. Sonunda ben de 'Müslümanım' dedim ve durdu. Yani bu işimize de yaramıyor değil.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*