Bayülgen'le Beyaz'ın talkshow kardeşliği

Bayülgen'le Beyaz'ın talkshow kardeşliği.10147
  • Giriş : 19.01.2009 / 17:06:00

Okan Bayülgen, Şahan Gökbakar'ı, Beyaz'a yaptığı ayıp yüzünden programına çağırmayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

CNNTURK'te Cengiz Semercioğlu'nun Full Ekran programına konuk olan Okan Bayülgen, Şahan Gökbakar'ın Beyaz'ın programına davetli olduğu halde son dakikada gelmemesine sinirlendiğini söyleyerek, "Beyazıt'a karşı bir ayıp etmiştir. Söz verdiği halde, şöhreti kendisine fazla gelmiştir ve Beyaz'ı son anda ekmiştir. Başlangıç yapacak bir programa, hepimiz aynı aileden gibiyiz, aynı şehrin çocuklarıyız, aynı halka hitap ediyoruz, bu ayıbın yapılmaması gerekiyordu" diye konuştu.

BEYAZ VE OKAN'IN 'ETİK' İŞBİRLİĞİ

Kendisinin de bu nedenle programına Şahan'ı çağırmadığını ve çağırmayacağını söyleyen Bayülgen, Beyazıt Öztürk ile aralarında bir rekabet varmış gibi davrananlara karşı da ortak bir tavır aldıklarını belirtti.

Bayülgen, "Şöyle bir önerim oldu Beyaz'a; eskiden bizi birbirimize düşürürlerdi. Okan'a çıkmazsak Beyaz'a, Beyaz'a çıkmazsak Okan'a falan gibi bir şey vardı. Şimdi birimize karşı, medya etiği, program etiği dışında davranan kişiyi öbürümüz de çağırmıyoruz" şeklinde konuştu.

Okan Bayülgen, Şahan Gökbakar ile ilgili bu düşüncesine rağmen protesto gibi bir tavır içinde olmadığını da ifade ederek "Şahan'ı ben geçen gün muhallebicide gördüm, öpüştük ama Beyaz'a yaptığı şey yanlıştı" dedi.

Televizyon Gazetesi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*