Bazı deniz otobüsü seferleri iptal edildi

Bazı deniz otobüsü seferleri iptal edildi.10548
  • Giriş : 16.02.2008 / 15:38:00

İstanbul'da etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı deniz otobüsü seferleri iptal edildi. İstanbul'da sabah saatlerinden itibaren başlayan kar yağışı, zaman zaman şiddetini arttırıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezinden (AKOM) yapılan yazılı açıklamada, kentte zaman zaman etkisini arttıran kar yağışı sebebiyle saat 18.15'de yapılması planlanan Bostancı-Yenikapı-Aramutlu deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiği bildirildi.

Hava muhalefeti nedeniyle saat 15.30'daki Bandırma-Yenikapı-Bostancı seferi ile saat 18.00 ve 18.30'da gerçekleştirilmesi planlanan deniz otobüsü seferlerinin de yapılamayacağı kaydedildi.

Bu arada, AKOM yetkilileri, yağış dolayısıyla kent genelinde ciddi bir olumsuzluk yaşanmadığını, trafikte bir aksama yaşanmaması için de ekiplerin dünden itibaren aldığı tedbirlerin sürdürüldüğünü ifade ettiler.

Sokaklarda yaşayan ve soğuktan etkilenen kimsesiz insanlar için Edirnekapı'da bir merkez açıldığını da dile getiren yetkililer, bu merkeze getirilen kişilerden sağlık sorunu olanların hastaneye götürüleceğini belirttiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious