Bazı sitelerden gelen çatlak seslere rağmen…

Bazı sitelerden gelen çatlak seslere rağmen….12338
  • Giriş : 11.08.2008 / 11:37:00
  • Güncelleme : 05.09.2016 / 13:16:06

Alışveriş yapmak, bir şeyler almak için mağaza mağaza dolaşmak eskide kaldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

HABER AKTÜEL – Teknolojinin el koyduğu alışveriş dünyası yaşamayı “bir tık”la daha da kolay hale getiriyor. Ancak bu tık bazen tam bir eziyet ve pişmanlığa da dönüşebiliyor. Müşterileriyle ilgilenmeyen, satın alınan ürünü göndermediği gibi parasını da iade etmeyen alışveriş siteleri, internet kullanıcılarının yargıya gitmesine sebep oluyor.


İşte tam bu noktada devreye www.toptangibi.com ve muadili siteler giriyor. Alışverişi internetten yapmayı seçen müşterilerin güvenli alışveriş sonrasında siteden mutlu ayrılmasını sağlayan bu portallar, satış öncesi ve sonrası gösterdiği ilgiyle rahat bir nefes aldırıyorlar.


Haber Aktüel, bugünlerde bazı alışveriş sitelerinden gelen çatlak sesleri değerlendirip okuyucularını bilinçlendirmek için düğmeye bastı. www.toptangibi.com sitesi Genel Müdürü Yardımcısı Serkan Saygı'nın görüşlerine başvuran sitemiz, Saygı'dan bir makale istedi. Saygı'nın kaleme aldığı bu makalenin internet kullanıcılarına yön vermesi bekleniyor.

SERKAN SAYGI yazdı…

Bir ürünü tanımak ve satın almak için mağaza veya showrooma gitmek artık eskisi kadar cazip değil. Çünkü günümüz insanı çok yoğun ve zaman sıkıntısı çekiyor. Alışveriş yaparken en iyisini en hesaplısını aramak ise epey yorucu ve zaman alan bir iş. Ayrıca artık insanlar alışveriş konusunda çok bilinçlendi aldıkları ürünün tüm özelliklerini bilmek, eşdeğer ürünlerle mukayese edip en avantajlı olanı seçmek istiyor haklı olarak. Gidilen mağaza da ise her zaman müşteriyi tatmin edecek bilgi ve donanıma sahip eleman bulunmuyor.Tüm bu arz talep ilişkisini hesapladığımızda ise bizim karşımıza internet alışverişinin cazibesi çıkıveriyor.

Çok değil bundan 10 yıl önce insanlara şöyle bir şey söyleseydiniz “bir şeye ihtiyacınız olduğunda evinizde veya ofisinizde bilgisayarınızın başına geçip sadece aradığınız ürünün adını yazmanız yeterli. Size hemen ürünün ayrıntılı resmi, tüm özellikleri, eşdeğer diğer tüm marka ve ürünlerle karşılaştırma imkânı, ürünün artı ve eksileri, hatta ürünün popülaritesi ve kullanımı ile ilgili bilgiler sunulacak. Eğer almaya karar verirseniz birkaç tıklama sonucunda ürünü evinize sizin ayağınıza getirecekler. Hatta kredi kartı ödemezi yapmakla ilgili şüphelerinizi yok edecek güvenlik sistemleri olacak veya isterseniz ürünü kapıda teslim alırken ödeme yapabileceksiniz”
Herhalde bunu söyleyen kişinin hayalperest olduğu düşünülürdü.

Ama artık bu hayal değil gerçek. Ve bu gerçeğe insanlar artık daha çok inanmaya, güvenmeye başladılar.

İnternet alışverişi cazip ve çok geniş imkânlar sunuyor. Sadece birkaç saniyede önünüze yüzlerce mağaza gezmişçesine ürün çeşitliliği ve bilgileri çıkıyor. İşte Kutay Ticaretin sunduğu www.toptangibi.com burada diğerlerinden ayrılıyor. Biz firma olarak bu sektörün eskilerinden olduğumuz için yılların verdiği tecrübe ve seçicilikle sadece internet üzerinden mal satışı yapmak üzere kurulmuş fason firmalardan değiliz. Biz önce toptan satış daha sonra perakende satış ve 2008 yılında da internet üzerinden satışa başladığımız için deneyimlerimiz bizi farklı kılıyor. Satış prensibimiz müşteri memnuniyeti ve güven  üzerine kurulu. Biz müşterilerimize en iyisini en uygun fiyata sattığımızı biliyor ve karşılığında müşteriden güven talep ediyoruz. Sadece kredi kartı ödemelerindeki güvenlikten bahsetmiyorum. Çünkü o deneyimli teknik ekibimiz sayesinde hiç problem yaşamadığımız bir konu. Biz sattığımız mala sahip çıkarak da müşterimizi rahatlatıyoruz. İnsanların www.toptangibi.com dan sanal alışveriş yaparken sanal bir firmadan değil “Kutay Ticaret”ten alışveriş yaptıklarını bilmelerini istiyoruz. Bizden sanal alışveriş yapan kişi  dünyanın her neresinden olursa olsun İzmir'de saygın bir firmadan alışveriş yaptığını bilmeli ve içi rahat etmeli. Sanırım en önemlisi bu. Ayrıca biz firma olarak piyasada emsallerimizden farklı bir şekilde ürünleri toptan fiyatına perakende olarak satmak gibi bir iddiaya sahibiz. Yani son olarak şunu diyebiliriz “Kutay Ticaret” www.toptangibi.com  adresinden müşterilerine en kaliteliyi, en ucuz fiyata, en güvenli şekilde ulaştırır. Mahallenizdeki alışveriş mağazasından tek farkımız daha kolay, daha ucuz, daha çok çeşit sunmamız. Birde siz bize değil biz size geldiğimiz için size mağazamızda kahve ikram edemeyişimiz. Eğer www.toptangibi.com dan alışveriş yaptıktan sonra İzmir'e yolunuz düşerse kahve ikram etmek için bekleriz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*