BBP Antalya'nın 3 ilçesinde seçime girecek

BBP Antalya'nın 3 ilçesinde seçime girecek.9179
  • Giriş : 20.02.2009 / 18:46:00

Büyük Birlik Partisi, 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Antalya'nın 19 ilçesinden üçünde seçime girecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

BBP Antalya İl Başkanı Rasim Küçük, yerel seçimlerde partilerinin Antalya'nın Kepez, Aksu ve Serik ilçeleriyle Serik Gebiz, Alanya Mahmutlar ve Alanya Payallar beldelerinde seçime iddialı girdiklerini söyledi.

Yerel seçimlerde Antalya Büyük Şehir, Muratpaşa, Konyaaltı, Kemer, Kumluca, Korkuteli, Finike, Demre(Kale), Kaş, Elmalı, Döşemealtı, Manavgat, Gündoğmuş, İbradı, Akseki, Gazipaşa ve Alanya ilçelerinde belediye başkanı adayı göstermediklerini belirten Küçük, hedeflerinin İl Genel Meclisi üyeliği oylarını artırarak 2011 seçimlerine hazırlık yapmak olduğunu söyledi.

Partilerinin aday çıkarmadığı yerlerde her hangi bir partiyi desteklemeyeceklerini ifade eden Küçük, her partiye eşit mesafede olduklarını kaydetti.

Küçük, "İl Genel Meclis üyeliğinden alacağımız oyla 2 yıl sonra yapılacak olan genel seçimlerin yol haritasını çıkaracağız. 2011 genel seçimleri BBP'nin Türk siyasetinde damgasını vuracağına yıl olacaktır. Bu seçime 2 ayrı projeyle giriyoruz. Bu projelerin ise Güvenlik, Özgürlük ve Refah (GÖR) ile Büyük aile ve Şeffaf süreç. Yurt genelinde 2 milyon oy bekliyoruz." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*