BBP'den Ermeni özürüne tepki

BBP'den Ermeni özürüne tepki.14673
  • Giriş : 16.12.2008 / 20:35:00

BBP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, bin yıllık Türk-Kürt kardeşliğini çeyrek asırlık fitnenin durduramayacağını söyledi. Öznur, Ermeni meselesinde de sert çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BBP Zonguldak İl Başkanlığı İstişare Toplantısı Ticaret Sanayi Odası Lokali'nde gerçekleştirildi. Toplantıya BBP Genel Başkan Yardımcısı Öznur'un yanı sıra Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Yunus Atmalı, BBP İl Başkanı İ. Varol Demirköse ile partililer katıldı.

Toplantının basına açık bölümünde konuşan BBP Genel Başkan Yardımcısı Hakkı Öznur, iktidar ve ana muhalefet partisinin kayıkçı kavgası yaptığını; ancak arkasında patronlar, masonlar, mafya ve çıkar çevreleri olmayan BBP'nin milletin teminatı olduğunu kaydetti.

Yakalandığında teröristbaşının idam edilmesi için çok mücadele verdiklerini, 10 yıl geçmesine rağmen bu konuda bir gelişme sağlanamadığını hatırlatan Öznur, şunları söyledi: "Terörün kökünü kazımak devletin görevidir. Bin yıllık kardeşliği çeyrek asırlık fitne durduramaz. Şimdi de Ermeniler'den özür dileyecekmişiz. 1914-15 yıllarında Hıncak ve Taşnak çetelerini dış güçler silahlandırdı ve bizim insanımızı şehit ettiler. Bu yetmezmiş gibi bir de özür dilemekten bahsediyorlar."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*