BBP'li Başkan Ada'nın resti

BBP'li Başkan Ada'nın resti.9142
  • Giriş : 22.03.2009 / 11:14:00
  • Güncelleme : 22.03.2009 / 11:14:56

CHP'yi desteklediği için teşkilatı feshedilen Başkan Samet Ada partisine rest çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dün akşam saatlerinde konuyla ilgili görüştüğümüz BBP Keşan İlçe Başkanı Samet Ada, Büyük Birlik Partisi Genel Merkezi'nde teşkilatının feshedildiğine dair kararın kendilerine tebliğin edilmediğini ifade ederek, “Yine de Mehmet Özcan'ın kendisini destekleyeceğiz.” dedi.

“CHP'Yİ TELAFFUZ ETMEDİK”
Özcan'ı destekledikleri yönünde yaptıkları açıklamada, CHP'yi telaffuz etmediklerine dikkat çeken Ada, şunları dile getirdi: “Beş yıl boyunca yaptığı çalışmalarını beğendiğimiz Mehmet Özcan'a destek vereceğimizi söyledik. Özcan'a olan desteğimizi de diğer partilerin adaylarını göz önünde bulundurarak, Keşan İlçe Yönetim Kurulumuzca aldık. Sayın Mehmet Özcan, önüne geçen tüm engellemelere rağmen çalışmalarında başarılı olduysa, desteğimizi de ona vermeyi uygun gördük. Eğer görevden alınmamız kesin ise biz yine de Mehmet Özcan'ı destekleyeme devam edeceğiz.” dedi.

MEHMET ÖZCAN: TEŞEKKÜR EDERİM
Keşan Belediye Başkanı ve CHP Keşan Belediye Başkan Adayı Opr. Dr. Mehmet Özcan da konuyla ilgili şu değerlendirmeyi yaptı: “Arkadaşlar çalışmalarımızdan hoşlanmışlar ki destek verdiler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bizlere duydukları güvene, çalışmalarımızı daha iyi bir şekilde sürdürerek layık olmaya çalışacağız.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*