BBP'nin Afyon adayı Abdullah Karadağ

BBP'nin Afyon adayı Abdullah Karadağ.9179
  • Giriş : 15.02.2009 / 21:57:00
  • Güncelleme : 15.02.2009 / 22:04:03

Büyük Birlik Partisi'nin Afyonkarahisar belediye başkan adayının Abdullah Karadağ olduğu açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BBP İl binasında düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan BBP İl Başkanı Cemil Çoker, Afyonkarahisar belediye başkan adayı olarak partilerinden Abdullah Karadağ'ı gösterdiklerini kaydetti. Çoker, "Biz zaten hazırda bulunan belediye başkan adayımız Abdullah Karadağ'ı açıklıyoruz. Geçtiğimiz 2004 seçimlerinde merkezden aday göstermediğimiz için tepki almıştık. Bu seçimlerde Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi İl Genel Meclisi adayımızı ve bazı beldelerde de belediye başkan adaylarımızla seçimlere katılmaktayız. Afyonkarahisar ile ilgili Sayın Belediye Başkan adayımızın ve partimizin projeleri önümüzdeki günlerde kamuoyuna açıklanacaktır" dedi.

Çoker, "Daha önceki basın açıklamalarımızda da BBP'nin Afyonkarahisar'da kendi adayı ile seçimlere katılacağını, aday çıkarmadığımız halde de hiçbir adayı desteklemeyeceğimizi belirtmiştik. Afyonkarahisar Belediye Başkanı Kaptan, DP'nin kendisine sunmuş olduğu teklifle ilgili olarak hiçbir partiden aday olmayacağını ve siyasetten çekildiğini açıklamış bulunmaktadır. Resmi olarak teklif sunmadığımız halde şartların oluşması halinde adaylık teklifi yapabileceğimizi belirtmiş olduğumuz Sayın Kaptan'a şimdiye kadar Afyonkarahisar'a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz" diye konuştu.

29 Mart 2009 yerel seçimlerinden umutlu olduklarını sözlerine ekleyen Çoker, partilerinin halk tarafından her zaman takdir edildiğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*