BBP'nin belediye sayısı 12'ye yükseldi

  • Giriş : 09.12.2006 / 00:00:00

Büyük Birlik Partisi (BBP) seçim çalışmalarına hız verirken, bugün partiye yeni katılımlar gerçekleşti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, bugün parti genel merkezinde kabul ettiği Kırşehir Köşker Belediye Başkanı İbrahim Yılmaz ve AKP Meclis Üyesi Habip Kurt'a rozet taktı ve BBP'ye katılmalarından dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Kırşehir Köşker Belediye Başkanı İbrahim Yılmaz'ın katılımıyla BBP'nin belediye sayısı 12'ye çıktı.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, rozet takma töreni öncesi yaptığı konuşmada, BBP'nin Türk milletinin inanç, iman ve milli değerlerini korumayı, yüceltmeyi ve Türk milletini kendi değerlerinden kopmadan büyük bir dünya devleti olmasını hedefleyen bir parti olduğunu belirtti. Vatandaşın artık dürüst, tutarlı ve inançlı kadrolarla yönetilmeyi istediğini ifade eden Yazıcıoğlu, vatandaşların iktidarda başka, muhalefette başka davranan siyasi iktidarlardan ciddi şekilde bunaldığını ifade etti.

Konuşmasında Türkiye'deki köyden şehre göç sorununa işaret eden Yazıcıoğlu, ülkenin milli dokusunun ve ahlaki değerlerinin tahrip edildiğini söyledi. İki kültür arasında bocalama yaşandığına dikkat çeken Yazıcıoğlu, köyden şehre göç eden vatandaşların taşı toprağı altın diye geldikleri şehirlerde gecekonduda çile çektiklerini, küplerine altın yerine, dert doldurduklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious