BBP'den birleşme arayışlarına tepki

  • Giriş : 07.07.2006 / 00:00:00

Büyük Birlik Partisi (BBP) Merkez İlçe Başkanı Namık Gören, son zamanlarda bazı eski siyasilerin birlik arayışı ile var olma çabasını içine girdiklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Son zamanlarda geçtiğimiz dönemlerde siyaset içerisinde yer alan bazı isimlerini tekrar siyaset yaşamına dönme çabalarını BBP Malatya teşkilatından tepki geldi. BBP Merkez İlçe Başkanı Gören yaptığı açıklamada, iktidarları döneminde milletin hangi değerlerine sahip çıktığı meçhul olan bazı şahısların bugün vatandaşların karşısına hangi yüzle çıkacaklarını anlamanın güç olduğunu belirtti. Ülkeyi yıllarca yöneten bu insanların ülke insanına bıraktığı tablonun ortada olduğunu vurgulayan Gören, milletin bu insanların birbirlerine bıraktığı aynı model hükümetlerden çok zulüm çektiğini kaydetti.

BBP olarak hiçbir ittifakın içinde yer almayacaklarını anlatan Gören, "Ayrıca bu ittifaklarında karşısında olacağız. Birtakım çevrelere rant sağlamak eskiden olduğu gibi şimdi de devam etmektedir. Birbirinden farklı olmayan bu iktidarların isimlerini değiştirerek döne döne millete rağmen iktidara gelmelerine vatandaşların dur deme zamanının geldi." dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious