Bebbe yol ayrımında

Bebbe yol ayrımında.19332
  • Giriş : 27.05.2008 / 11:27:00

Beşiktaş'la da anı anılan Bebbe, yol ayrımında! Turkcell Süper Lig'de halen Türk statüsünde oynayan yıldız futbolcu şuan Kamerun Milli takımı kampında! Ve eğer Kamerun forması altında bir maça çıkarsa, Türk statüsünde oynama hakkını kaybedecek!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ankaragücü'nün Kamerun asıllı Türk vatandaşı futbolcusu Bebbe, Kamerun Milli Takımı'nın Dünya Kupası Afrika Eleme Maçlarında oynamak için Milli Takım kampına davet edildi.

Transfer döneminde birçok takımın listesinde yer alan ve sözleşmesi devam ederken İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne attığı imza nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Bebbe, bu sezon Türk vatandaşlığına geçmiş, daha önce ülkesinin milli takımında forma giymediği için de Turkcell Süper Lig'de Türk statüsünde oynama hakkını kazanmıştı.

Türk vatandaşlığına geçtikten sonra Alper Aydın adını alan Kamerunlu futbolcu, şu an Kamerun Milli Takımı'nın 23 Mayıs tarihinde başlayan kampında bulunuyor.

Bebbe, Dünya Kupası Afrika Elemelerinde Cape Verde, Mauritius ve Tanzania ile karşılaşacak Kamerun Milli Takımı'nda forma giymesi halinde Turkcell Süper Lig'de Türk statüsünde oynama hakkını kaybedecek.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious