Bebeğe işkencenin altından çıkan dram

Bebeğe işkencenin altından çıkan dram .11070
  • Giriş : 28.10.2007 / 14:52:00

Bursa'da, 13 aylık bebeğe işkence yaptıktan sonra 'trafik kazası oldu' diyerek hastaneye götüren 2 kişiyle, birlikte yaşadığı şahısların yalanına ortak olan anne adliyeye sevk edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şüpheliler suçu birbirlerine atarken, olayı polisten öğrenen acılı baba Adem T.; "Bunu yapan insan olamaz. 4 ay önce eşimle tartıştık, ayrıldık. Çocuğumu benden kaçırdılar" dedi.

Burcu T., birlikte yaşadığı Ayhar A. (30) ve Tahir A. (34) ile birlikte önceki gece merkez Yıldırım ilçesinde bir restorana eğlenmeye gitti. Bu sırada Burcu T.'nin 13 aylık bebeği Emir Deniz T., uyuması için otomobilin arka koltuğuna bırakıldı. Bir süre sonra bebeğin ağladığını öğrenen Ayhan A. ve Tahir A., arabaya gelerek bebeği darp etmeye başladı. Susmayan bebeğin yüzü ve vücudunda sigara söndüren ikili, Emir Deniz'i ölesiye dövdü. Daha sonra Burcu T.'yi alıp uzaklaşan şahıslar, yolda başka bir araca çarparak olaya Trafik Kazası süsü verdi. Emir Deniz'i Bursa Devlet Hastanesi'ne götüren şahıslar 'Trafik kazası oldu, bebek cama çarptı' dedi. Bu yalana 17 yaşındaki anne Burcu T. de alet oldu. Ardından polis ve doktor bebeğe işkence yapıldığını belirleyince anne ile birlikte yaşadıkları şahıslar gözaltına alındı.

İÇİMDEN PARÇA KOPTU

Acı haberi polislerden öğrenen Emir Deniz T.'nin babası Adem T., hakkında kesinleşmiş 16 gün hapis cezası olduğu için gözaltına alındı.

Adliyeye sevk edilen baba cezaevine gönderilirken gazetecilere yaptığı açıklamada, bebeğine işkence yapan Ayhan A. ve Tahir A. ile cezaevinde tanıştığını söyledi. Bebeğinin son durumuyla ilgili haberi gazetecilerden öğrenen baba Adem T., "Çocuğumu benden kaçırdılar. Yaklaşık 4 ay önce eşimle tartıştım ve ayrı yaşamaya başladık. Cezaevinden tanıştığım Ayhan ve Tahir bebeğimi benden kaçırdılar. Bunu yapanlar insan olamaz. Bunlar hain. Haberi aldığımda Yıkıldım, içimden parça koptu. Emniyetten öğrendim. Ömür boyu hapis yatsınlar ,çıkmasınlar cani bunlar. Ufacık 13 aylık bebeme neden yapıyorlar? Vücuduna sigara basmışlar. Çocuğumu göremedim. Bunu neden yapıyorlar? Gelsinler bir sorun varsa beni vursunlar. Bebeğin ne suçu, ne günahı var?' diyerek gözyaşı döktü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious