Bebeği camiye bırakana suçüstü

Bebeği camiye bırakana suçüstü.10388
  • Giriş : 06.03.2008 / 16:04:00

Mersin'de bir kadın, yakınlarıyla birlikte, 2 gün önce dünyaya getirdiği bebeğini cami tuvaletine bırakıp kaçmak isterken yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Alınan bilgiye göre, eşi cezaevine giren Durdu T.(16) 2 gün önce gayri meşru bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Cezaevindeki kocasından korkan Durdu T., dünyaya getirdiği kız çocuğunu kayınbabası H.C., kayınvalidesi D.C. kocasının kız kardeşi S.C ve yakınları T.G. ile birlikte Portakal Mahallesi'ndeki Portakal Camii'nin tuvaletine bıraktı.

Bu sırada caminin yanındaki bir oto yıkamacıda çalışan Emrah Kaya, ihtiyacını gidermek için geldiği tuvaletten 3'ü kadın 5 kişinin çıktığını gördü. Tuvalete giren Emrah Kaya içerde bir bebeğin ağladığını gördü.

Kaya, bebeği kucağına alarak petrol istasyonunda bekleyen polislere teslim edip şüphelilerin peşinden gitti. Polisler, Kaya ile birlikte peşine düştüğü şüphelileri Akbelen Bulvarı üzerinde araçları arızalanınca kıskıvrak yakaladı.

Yakalanan 5 şüpheli ifadelerine başvurulmak için karakola götürüldü. Yetkililer olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious