Bebeğini dereye atan anne yakalandı

Bebeğini dereye atan anne yakalandı.16453
  • Giriş : 01.06.2008 / 22:56:00

Manisa'nın Soma İlçesi'nde, bir günlük kız bebeğini Darkale Deresi yatağına atarak ölümüne neden olduğu belirtilen 24 yaşındaki Emel G., polisin yaptığı operasyonla Kırkağaç İlçesi'nde yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Soma'nın Namazgah Mahallesi'nde 1 No'lu Sağlık Ocağı'nın yanından geçen, su seviyesinin en aza indiği Darkale Deresi'nin yatağında 10 gün önce yeni doğmuş kız bebek bulundu. Dere yatağından çıkarılan ve halen yaşadığı anlaşılan bebek, önce sağlık ocağına, ardından Soma Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Bebek, doktorların çabasına rağmen başına aldığı darbeye bağlı olarak yaşamını yitirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatan polis, görgü tanıklarının verdiği eşkal doğrultusunda bebeği bırakan ve annesi olduğu tahmin edilen kadının robot resmi çizildi. Ropot resimden kimliği saptanan 24 yaşındaki Emel G., bugün Kırkağaç İlçesi'nde yakalandı.

Bekar olan ve yasak ilişki sornucu dünyaya getirdiği kız bebeğini dere yatağına atarak ölümüne sebebiyet vermekten yakalanan Emel G., sorgulanmak üzere Soma'ya getirildi. Genç kadının sorgusu sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious