Bebeğinin fotosu ile Forbes'a girdi

Bebeğinin fotosu ile Forbes'a girdi.13065
  • Giriş : 15.07.2008 / 21:44:00

Angelina Jolie ve Brad Pitt yeni doğan bebeklerinden servet kazandı. Bebeğin fotoğrafını rekor fiyata satan çift, dünyanın 'En'leri arasına girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Dünyaca ünlü ekonomi dergisi Forbes'ın yaptığı en pahalı 12 ünlü bebek fotoğrafları listesinde henüz doğum yapmış Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin ikiz bebekleri başı çekiyor. Listede çiftin ismi tam üç defa anılıyor. Dünyanın en çok konuşulan ikilisi, sadece bebeklerinin fotoğraflarından kazandıkları gelirle, en zengin karı-kocalar arasında da gösteriliyor.

Dünyanın tüm gözleri sizin üzerinizde. Başarılı bir oyuncu ya da yıldızı parlamış bir şarkıcısınız. Eşinizin de sizden geri kalır bir tarafı yok ve bir gün çocuğunuz dünyaya geliyor. Durmadan üzerinizde patlayan flaşlar, şimdi de bebeğinize, bebeklerinize yöneltilmek isteniyor. Karşılığında da milyon dolarlar talep ediliyor. O dergi senin, bu dergi benim...

Forbes dergisinin önümüze çıkardığı liste, ünlü olan çiftlerin milyon dolara sattığı bebeklerinin fotoğraflarından ne kadar aldıklarını gözler önüne seriyor bu defa. İnsanın bebeğinin fotoğraflarını satmasının ne kadar etik, ne kadar doğru olup olmadığı tartışılırken, ünlü isimler çoktan milyon dolarları ceplerine indirdi bile.

Geçtiğimiz pazar günü dünyaya gelen Vivienne Marcheline ve Knox Leon, basına henüz sızmayan ancak 11 milyon dolara çoktan anlaşılmış fotoğraflarıyla başı çekiyor. Vivienne ve Knox'un doğumu Angelina Jolie ve Brad Pitt'i mutlu etmekle kalmayıp, onlara bir de servet kazandırıyor. Ömür boyu, hiç çalışmadan, rahatça tüm aileyi geçindirebilecek bir servet...

Listede ikinci sırayı yine Jolie ve Pitt çiftinin ilk bebekleri Shiloh alıyor. People dergisinin 5-7 milyon dolar arası bir fiyat paha biçtiği fotoğraflar, uzun bir zaman gündemi meşgul etmişti.

Jennifer Lopez ve Marc Anthony ise Emme ve Max ismini verdikleri bebeklerinin fotoğrafları için People dergisiyle 6 milyon dolara anlaşmış ve zafer yine birçok ünlünün 'pahalı' bebeklerini gösteren People dergisinin olmuştu.

12 çiftin bebeklerinin yer aldığı listede ilginçtir ki Tom Cruise ve Katie Holmes çifti yok. Usta fotoğrafçı Annie Leibovitz'in yaşam&moda&magazin dergisi Vanity Fair için çektiği bebek Suri Cruise fotoğraflarının değeri belirtilmiyor.

İşte dünyanın en pahalı 12 bebek fotoğrafı:

1. Angelina Jolie ve Brad Pitt: İkizler Vivienne Marcheline ve Knox Leon, $11 milyon - US dergisine satıldı.

2. Angelina Jolie ve Brad Pitt: İlk çocuk Shiloh Nouvel 2006'da doğdu, $5-7 milyon arası- People dergisine satıldı.

3. Jennifer Lopez ve Marc Antony: İkizler Emme ve Max 2008'de doğdu, $6 milyon- People'a satıldı.

4. Matthew McConaughey ve Camila Alves: Levi, $3 milyon OK! dergisine satıldı.

5. Angelina Jolie ve Brad Pitt: Evlat edindikleri Pax Thien, $2 milyon- People dergisine satıldı.

6. Anna Nicole Smith ve Larry Birkhead: Dannielynn, $2 milyon- OK! dergisine satıldı.

7. Christina Aguilera ve Jordan Bratman: Max, $1.5 milyon- Şubat ayında People dergisine satıldı.

8. Jessica Alba ve Cash Warren: Honor Marie, $1.5 milyon- OK! dergisine satıldı.

9. Jamie Lynn Spears: Maddie Briann, $1 milyon- OK! dergisine Haziran'da satıldı.

10. Nicole Richie ve Joel Madden: Harlow Winter, $1 milyon- People dergisine Şubat'ta satıldı.

11. Gwen Stefani ve Gavin Rossdale: Kingston, $575 bin-OK! dergisine Haziran'da satıldı.

12. Britney Spears ve Kevin Federline: Sean Preston, $500 bin- 2005'te People dergisine satıldı.

GAZETEPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*