Bebek değil eroin!

  • Giriş : 28.07.2006 / 00:00:00

Van'dan Diyarbakır'a gelen ve kendilerine hamile görüntüsü veren 3 kadının bellerine sarılı tülbentler arasında 11 kilo eroin ele geçirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri, uyuşturucu ticareti yaptığı ileri sürülen C.O. adlı kişinin kadın akrabaları aracılığıyla Van'dan Diyarbakır'a eroin getirteceği istihbaratı üzerine harekete geçti. C.O.'nun kentteki bir otele yerleştiğini belirleyen narkotik timleri çevrede sıkı önlemler aldı. Bir süre sonra hamile görünümlü üç kadın ile bir erkeğin de otele girdiğini belirleyen polis timleri ani baskın düzenledi.

TEK TEK DÖKÜLDÜLER

Gözaltına alınan kadınlardan H.T'nin beline sardığı tülbent bez arasında 6 poşet, M.B'nin beline sardığı tülbent bez arasında 8 poşet, N.K'nin beline sardığı tülbent bez arasında 6 poşet ve B.T isimli erkek üzerinde de 3 paket içerisinde toplam 11 kilo eroin ele geçirildi. Haklarında toplu halde uyuşturucu madde ticareti yapmak ve bu amaçla bulundurmak suçundan soruşturma açılan üçü kadın 5 kişi polisteki ifadelerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious