Bebeklerini diri diri gömdüler

Bebeklerini diri diri gömdüler.19347
  • Giriş : 10.01.2008 / 21:47:00

Malezya'da bir çift, yeni doğan bebeklerini diri diri gömdüler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Malezya'da bir çift, yeni doğan bebeklerini diri diri gömdükleri suçlamasıyla gözaltına alındı. Korkunç olay, anneannenin ziyaretinde ortaya çıktı.

Dailytelegraph'ın polis kaynaklarına dayandırdığı haberine göre Malezya'nın Kampung Sungai Tiram, Ulu Tiram bölgesinde yaşanan inanılmaz olay şöyle gelişti…

Bundan yaklaşık 2 yıl önce ülkeye yasa dışı yollardan giren ve işçi olarak çalışan Endonezyalı 38 yaşındaki "baba", 20 yaşındaki Malezyalı bir kadınla yaşamaya başladı. Bu birliktelikten, şimdilerde 18 aylık olan bir erkek çocukları oldu. Kadın ikinci çocuğa hamile kaldı. Kadın, yaşadıkları depodan bozma evde doğum yaptı ve bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Doğuma yardım eden "baba", daha 2 saatlik bebeği evin yaklaşık 500 metre yakınındaki ormanlık alanda 80 santimetrelik çukura gömdü.

"Kızını diri diri gömdü" suçlamasıyla tutuklandı.

Korkunç olay ise, genç kadının ailesinin yaptığı bir ziyaretin ardından ortaya çıktı. Kadının ne karnında ne de etrafta bebeği göremeyen aile, bebeğin nerede olduğunun sordu. Anormal davranışlar sergileyen ve sessiz kalan çiftten şüphelenen aile durumu polise bildirdi. Harekete geçen polis kocayı tutuklarken, genç kadını da gözaltına aldı. Tutuklanan "baba" polise, minik bebeği gömdükleri yeri gösterdi. Polisin olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious