"Bedava bilet"e isyan etti!

  • Giriş : 23.02.2009 / 21:26:00

Kayserispor Kulüp Başkanı Recep Mamur, bedava bilet döneminin artık bitmesi gerektiğini ve Kayserispor’a daha çok destek verilmesi için ‘bedava bilete son’ sloganına destek verilmesini istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mamur, kulüp resmi sitelerinde yaptığı duyuruda Kadir Has Stadı'nın 8 Mart 2009 tarihinde açılışı yapılacağını anımsatarak şunları söyledi:

"8 Mart 2009 tarihi hepimizin gurur kaynağı stadımızın açılış günüdür…

Bu gün, Kayserispor taraftarlarının takımını seyretmek ve desteklemek için yıllarca çektiği sıkıntılardan kurtulma günüdür!

Artık yağmur, çamur, soğuk ve kar sizler için yok olmuştur. 5 yıldızlı bir otel konforunda hizmet sunulacak yeni stadımız, bizlerin gururu olmakla birlikte Kayseri futbolunun sıçrayarak yükselmesi zirvedeki kaçınılmaz yerini alması için en önemli gücü olacaktır.

Bu stadı hep birlikte koruyup, hep birlikte yaşatmak her Kayserili ve Kayserisporlunun görevi olmalıdır. Bugün kötü alışkanlıklarımızı da terk etme günüdür. Şiddet, küfür, kötü hırs yerini hoşgörü, nezaket ve Futbol sevgisine bırakmalıdır. Sonuçları değil kulübü sahiplenen; futboldan zevk alan taraftarları oluşturma günü gelmiştir. Büyük emeklerle yapılmış bu stadın tümünde asaletin hakim olduğu istekli, hırslı ama centilmen bir ruhu hep birlikte oluşturacağız…

Saygıdeğer Kayserisporlular,Futbolumuzun bir sorunu da stada bedava girme alışkanlığıdır. İnsanlar ekonomik durumu ne olursa olsun stada bedava girmeyi bir prestij olarak algılamış bunu sağlamak için de her defasında kulübe ve bizlere yoğun baskı oluşturulmuştur. Kayserispor sevgisinin tabiî ki bir bedeli olamaz… Ancak bu sevgiyi tatmin etmenin yolu da güçlü bir takım oluşturmaktır. Biz inanıyoruz ki Kayserispor'u sevenler bu günden itibaren kulüplerine destek olmak için stada bedava girmeye çalışmanın yerine Kayserispor'a katkı sağlamanın keyfini yaşamaya başlayacaklar… Bu günden biliyoruz ki; bu haklı talebimiz, doğruluğuna rağmen, beleşçiliği âdet edinmiş bazı kişilerce reddedilecektir. Kulübümüz beleşçiliği yaşamının her evresine ve alanına katmış bu kişilerle karşı sizlerden aldığı güçle asla taviz vermeyecek.

BEDAVA BİLETE SON DİYECEKTİR!

Değerli Kayserisporlular, "BEDAVA BİLETE SON" sloganının sizler tarafından desteklenmesini istiyoruz. Bu desteğinizi televizyonlara, gazetelere ve kulübe göndereceğiniz mesajlarla destekleyin. Kayserisporluların tamamına söz veriyorum ki, Kayserispor her geçen gün daha güçlü olarak hepinizin istediği başarılarla buluşacak, hep birlikte bu başarıların tadını çıkaracaktır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*