Bedava döner için yarıştılar

  • Giriş : 10.09.2006 / 00:00:00

Üsküdar'da açılışı yapılan bir işyerinin tanıtımı amacıyla bedava döner ve ayran dağıtılınca, vatandaşlar birbirleriyle yarıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Alınan bilgiye göre Örnek Mahallesi'nde 5. şubesini açan Günlükçüoğlu Et Market'in sahibi Mehmet Türkdil, tanıtım amacıyla vatandaşlara 150 kg. döner dağıttı. 5. şubelerini açtıklarını ve açılış şerefine bedava döner ayran dağıttıklarını belirten Türkdil, amaçlarının halkın ayağını dükkana alıştırmak olduğunu söyledi.

150 kilo etten yapılan dönerden almak isteyen çoğunluğu çocuk olan vatandaşlar ise cadde üzerinde uzun kuyruklar oluşturdu. Zaman zaman birbirleriyle yarışan çocukları görevliler uyararak izdiham oluşmasını engelledi. Bedava döner ayran dağıtıldığını duyan çevredeki bazı vatandaşlar da döner sırasında yer kapmak için çaba sarfetti. Vatandaşlardan bazıları döneri kendisi için alırken, bazıları da evdeki yakınlarına götürdü.

Sırada bekleyen bir vatandaş ise yılda bir kez döner yediklerini belirterek, şimdi de bedava olduğunu duydukları için bu fırsatı kaçırmak istemediklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious