Beğenmediyseniz yenisini verelim

Beğenmediyseniz yenisini verelim.11610
  • Giriş : 15.03.2008 / 09:53:00

Gordon'un eski takımı Zagreb, Beşiktaş'a ilginç bir teklif sundu: Beğenmediyseniz sezon sonu gönderin, kadromuzdan istediğiniz oyuncuyu alın!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MS hastalığı şüphesi vardı
Stoper transferinde sayısız isimle görüşen Beşiktaş sürpriz bir şekilde Dino Drpiç ile anlaşmış, hatta Hırvat futbolcunun ismi İMKB’ye bile bildirilmişti. Ancak Drpiç’in bir derbi maçı sonrasında yaptığı çılgın protesto nedeniyle, rota Zagreb’in bir başka oyuncusu Gordon Schildenfeld’e çevrilmişti. Hiç kimsenin beklemediği anda Siyah-Beyazlılar’a imza atan genç futbolcu, daha sonra da MS hastası olduğu şüphesiyle birçok testten geçirilmişti. Schildenfeld’ten henüz beklenen verimi alamayan Beşiktaş’a, Zagreb’ten şok bir teklif geldi.

Geri gönderin, alalım!
Eski oyuncularını geri alabileceklerini belirten Hırvat yetkililer Beşiktaş’ın kapısını çaldı. Dinamo Zagrebli yöneticilerin, “Gordon’dan henüz beklenen katkıyı alamadığınızı gördük. Eğer isterseniz, sezon sonunda Schildenfeld’i bize geri gönderebilirsiniz. Bizim kadromuzdan da beğendiğiniz herhangi bir oyuncuyu alırsınız. Böylece iki taraf da zarar görmez” şeklinde bir öneri yaptıkları ifade edildi. Ancak Siyah-Beyazlı idareciler, sezon sonuna kadar transfer görüşmesi yapmayacaklarını belirtip, teklifi geri çevirdi.

İşte Dinamo Zagreb’in oyuncu listesi!
KALECİ
Georg Koch
Ivan Kelava
Filip Loncaric
DEFANS
Tomislav Mikulic
Dino Drpiç
Igor Biscan
Ivica Vrdoljak
Marijan Bulyat
Carlos
Hrvoje Cale
Etto

ORTA SAHA
Mathias Chago
Sammir
Mihael Mikiç
Luka Modric
Ognjen Vukojevic
Davor Vugrinec
Diddy Guela
FORVET
Bosko Balaban
Mario Mandzukic
Tomo Sokota
Josip Tadic

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious