Beki Basın Sözcülüğü'nden ayrıldı

Beki Basın Sözcülüğü'nden ayrıldı.12450
  • Giriş : 06.01.2009 / 11:39:00

Başbakanlık Basın Sözcüsü Akif Beki görevinden ayrıldı. Sabah saatlerinde Ankara'da gazeteciler arasında dolaşan iddiayı bürokrat doğruladı. İşte ayrıntılar:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sabah saatlerinde Ankara'da gazeteciler arasında bir dedikodu olarak dolaşmaya başlayan iddia üstü düzey bürokratlar tarafından doğrulandı.

Başbakanlık'ta görevli üst düzey bir bürokratın Başabakanlık Basın Sözcülüğü görevinden ayrıldığını söyledi. Beki'nin görevinden ayrıldığı mı istifa ettiği konusu henüz net değil.

2005'den beri beri bu görevde bulunan Akif Beki'nin kendisini arayan gazetecilere şu anda bir açıklama yapmayacağını söylediği belirtiliyor...

1971 doğumlu olan Akif Beki, İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı mezunu. 1990'da gazeteciliğe muhabir olarak başlayan Beki, Zaman gazetesinde, Flash TV'de, Yeni Şafak, Yeni Yüzyıl ve Turkish Daily News gazetelerinde çalıştıktan sonra 1998'de Kanal 7 Washington Temsilcisi oldu. 2001'de Kanal 7'nin Ankara Temsilcisi görevidne getirildi. Aynı zamanda Kanal 7'de ana haber ve İskele Sancak Programı'nı da hazırlayıp sunan Beki, 3 Haziran 2005'de Başbakanlık Basın Sözcülüğü görevine getirilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*