Beklenen Oldu: Aragones gitti

Beklenen Oldu: Aragones gitti.11247
  • Giriş : 15.05.2009 / 09:40:00

Aragones ile hüsran yaşayan Fenerbahçe'de yönetim İspanyol hoca ile yolları ayırıyor. Kupanın alınamayışı bardağı taşıran son damla oldu

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Yönetimi, dün yaptığı olağanüstü toplantıda İspanyol hoca ile yolları ayırma kararı aldı. Tazminat konusunda Aragones'in avukatı ile görüşmelerin devam ettiği, tecrübeli hocanın son üç karşılaşmada da takımın başında sahaya çıkacağı öğrenildi

Beşiktaş yenilgisinin ardından dün olağanüstü toplanan Fenerbahçe Yönetimi faturayı Teknik Direktör Aragones'e kesti ve İspanyol hoca ile yolları ayırma kararı aldı.

Uzun süren görüşmeler sonunda karar oy birliği ile alınırken Aragones'in son üç maçta da takımın başında sahaya çıkacağı öğrenildi.

Yöneticilerin yapılacak kongre nedeniyle gelecek yeni yönetimin önünü açmak için Aragones'i sezon sonuna kadar gö- revine devam etmesi kararını aldığı bildirildi.

Sarı-lacivertli kulübün acilen İstanbul'a davet ettiği Aragones'in avukatı Vicente Mentos'la tazminat konusunda görüşmelerin sürdürdüğü ve son pürüzlerin giderilmeye çalışıldığı ifade edildi.

Josico da gidici
Bu arada İspanyol hocanın, futbolcular tarafından da istenmeyen adam ilan edilmesinin gidişinde önemli rol oynadığı bildirildi. Belçika Milli Takımı için teklif alan Aragones'in yakın çevresine “Artık çok yoruldum. Antrenörlük hayatıma nokta koyabilirim” ifadesini kullandığı da öğrenildi. Tecrübeli hocanın büyük bir olasılıkla Atletico Madrid'in sportif direktörlüğüne gelebileceği belirtildi.

Fenerbahçe Yönetimi'nin Aragones'in yardımcıları ile de yollarını ayıracağı, Josico'nun da takımla ilişkisinin kesileceği kaydedildi.

Öte yandan sezon başında büyük umutlarla transfer edilen ancak hayal kırıklığı yaratan Daniel Güiza'ya da çözüm bulmak için kolların sıvandığı belirtildi. İspanyol golcüyü de elinden çıkarmak isteyen ve iyi bir teklif gelmesi halinde göndermeyi planlayan yönetimin aksi taktirde bir yıl daha bu oyuncuyla devam edeceği bildirildi. Aragones'in ayrılmasıyla birlikte Güiza'nın da Fenerbahçe'de kalma konusunda sıkıntıya düştüğü öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*