Beko All Star oylaması başladı

Beko All Star oylaması başladı.16000
  • Giriş : 23.02.2008 / 18:01:00

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Beko Basketbol Ligi'nde forma giyen yerli ve yabancı oyuncuları çeşitli aktiviteler çerçevesinde bir araya getiren Beko All Star oylaması başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçtiğimiz yıl ilk kez "Beko All Star" adı altında düzenlenen All Star organizasyonu, bu yıl 23 Mart tarihinde Abdi İpekçi Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. Beko Basketbol Ligi'nde forma giyen yıldız oyuncuların yanı sıra birçok ünlünün katılacağı ve müthiş şovların sergileneceği Beko All Star 2008'de konserler, gösteriler, yarışmalar, eğlenceler ve saha içi şovlar izleyenlere keyifli anlar yaşatacak.

Beko Basketbol Ligi yıldızlarının sahne alacağı müthiş müsabakalar ile izleyenlere büyük bir Basketbol ziyafeti sunacak olan 'All-Star 2008'de yer alacak olan oyuncular ise basketbolseverlerin sanal ortamda kullanacağı oylar ile belirlenecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun resmi internet sitesi "www.tbf.org.tr" ve Türkiye Basketbol Ligleri'nin resmi internet sitesi "www.tbl.org.tr" aracılığıyla basketbolseverlere ulaşacak olan anketlere gelen oylar, bu müthiş şölende rol alacak olan oyuncuların isimlerini belirleyecek. Her iki sitede bugün start alan oylama 14 Mart Çarşamba günü saat 17:00 itibari ile sona erecek.

Beko All Star oylamasında, her pozisyondan ikişer oyuncu ile, bunların dışında kalıp da en yüksek oyu almış olan iki oyuncu halkın tercihi olarak değerlendirmeye girecek. İki takıma seçilecek 24 sporcu arasında bir kulüpten maksimum 5 oyuncu bulunacak. 12 kişilik takım kadrolarında ise bir kulüpten maksimum 3 oyuncu bulunacaktır.

All-Star seçilen oyuncuların isimleri ise, sanal ortamda kullanılan oyların, Türkiye Basketbol Ligleri'nde yer alan kulüplerden ve de spor yazarlarından gelen oylar ile birleştirilmesinin ardından basın toplantısı ile kamuoyuna duyurulacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious