Belediye Başkanı kurşunlandı, saldırgan öldürüldü!

  • Giriş : 05.01.2008 / 08:02:00
  • Güncelleme : 05.01.2008 / 08:49:13

Suadiye Belde Başkanı Karabalık, silahlı uğradığı saldırıda yaralandı. Saldırgan öldürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kocaeli'nin Suadiye Belde Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, AK Parti Suadiye Belde Başkanı Ali Bostan silahlı saldırı sonucu yaralandı, saldıran öldürüldü.

Alınan bilgiye göre, Suadiye Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, AK Parti Suadiye Belde Başkanı Ali Bostan, belde merkezindeki Balcılar Kahvehanesinde oturduğu sırada belirlenemeyen nedenle Halil Kardeş ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Halil Kardeş, üzerindeki tabancayı çıkartıp Karabalık ile Bostan'a ateş ederek yaraladı. Halil Kardeş ise daha sonra henüz kimliği tespit edilemeyen kişinin açmış olduğu ateş sonucu öldürüldü.

Sol bacağından yaralanan Karabalık ile uyluk bölgesinden yaralanan Bostan, Kocaeli Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı. Jandarma ekipleri, Halil Kardeş'i kimin öldürdüğünü tespit etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Öte yandan, Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Ertunga Öney, gazetecilere, Karabalık ve Bostan'ın hayati tehlikeleri bulunmadığını, gerekli tıbbi müdahalenin kendilerine yapıldığını ve ortopedi servisine alındıklarını kaydetti.

Öte yandan Suadiye belediye Başkanı Şükrü Karabalık'ın evine Temmuz 2007'de silahlı saldırı yapılmış, saldırı sonucu 2

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious