Belediyenin açtığı dev çukura düştü

Belediyenin açtığı dev çukura düştü.11199
  • Giriş : 28.02.2009 / 21:02:00

Mersin'de bir kişi, düğün çıkışı otomobiliyle Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı dev çukura düştü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kazada, can kaybı olmazken, otomobilde maddi hasar meydana geldi. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Akbelen Mahallesi Rıfat Uslu Caddesi'nde meydana gelen olayda, bir arkadaşının düğününden dönen Memduh Elkuş (39) yönetimindeki 33 T 0584 plakalı ticari taksi, yağmur nedeniyle suyla kaplanan caddedeki çukura düştü. Taksi yarıya kadar sulara gömülürken sürücü Elkuş, araçta bulunan eşi ile 2 çocuğunu çevreden gelen vatandaşlar kurtardı.

Arabası yarıya kadar çukurun içine giren Elkuş, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yolda hiçbir önlem alınmamasına tepki gösterdi. İnsan hayatının bu kadar ucuz olmaması gerektiğini belirten Elkuş, şunları kaydetti:

''Eşim ve 2 çocuğumla birlikte arkadaşımın düğününe gelmiştim. Aracımı düğün salonunun otoparkına bıraktım. Yolda yapılan çalışmalardan haberim yoktu. Çevrede de hiçbir tabela bulunmadığı için düğün çıkışı bu yola girdim. Yağan yağmurunda etkisiyle su dolan çukuru fark edemedim ve içine düştük. Allah'a şükür ailemde can kaybı ve yaralanma yok. Ama, çocuklarım çevredeki vatandaşların yardımıyla boğulmaktan son anda kurtuldu. Burayı yapan yetkililer neden bir uyarı levhası koymuyorlar?''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*