Belirsiz ve risklerle dolu bir yıl

  • Giriş : 20.01.2007 / 00:00:00

MHP Genel Başkan Yardımcısı Metin Çobanoğlu, ''Türkiye, iç ve dış politika alanlarında belirsizlik ve risklerle dolu yeni bir yıla girmiştir'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çobanoğlu, konuşmasında şunları kaydetti: ''Yüce Türk Milleti sandıkta, yüreklerinde ve damarlarında millet sevgisi, vatan duygusu, Türklük şuuru, hizmet aşkı, devlete bağlılık, tarihe saygı, ecdada vefa, şehide minnet, gaziye hürmet gibi hasletlerimizin yaşaması ve yaşatılmasındaki sadakatine tarihin tanıklık ettiği Milliyetçi Hareket Partisi'ni tek başına iktidara getirecektir. AK Parti iktidarının ağır tahribatı altında ezilen Türkiye, bugün tarihi bir dönemecin eşiğindedir. Türkiye, iç ve dış politika alanlarında belirsizlik ve risklerle dolu yeni bir yıla girmiştir.

1923 yılında bedeli kanla ödenerek kazanılmış Cumhuriyetimizin ve büyük milletimizin varlığı, bütünlüğü ve geleceği tartışmaya açılmıştır. Milli varlığımızın temeli olan Türk devleti, Türk vatanı ve Türk milleti, kavramları bölücü amaçlarla siyasi gündeme taşınmış ve maksatlı bir şekilde milli kimlik tartışması başlatılmıştır. AK Parti'nin Türkiye projesi, topyekun bir tahribat ve yıkım projesidir.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious