'Ben annemi istiyorum'

  • Giriş : 02.05.2006 / 00:00:00

Bursa'da, terminal kavşağında meydana gelen kazada, otomobilin çarptığı bir kadın, iki çocuğu ve eşinin gözleri önünde can verdi. Annesinin feci ölümü nedeniyle şok yaşayan küçük Emre(6) ise "Ben annemi istiyorum" diyerek gözyaşı döktü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Zonguldak'ta yaşayan Erdoğan Ailesi, yaklaşık 15 gün önce Panayır Mahallesi'ndeki akrabalarının yanına geldi. İnşaatlarda çalışarak geçimini sağlayan Mehmet Erdoğan (40), işe girmek ümidiyle geldiği Bursa'da umduğunu bulamayınca ailesi birlikte tekrar Zonguldak'a dönmeye karar verdi. Mehmet Erdoğan, bugün bir turizm şirketine ait otobüsle saat 11.00'de Zonguldak'a gitmek için eşi Nurcan Erdoğan (38) ve çocukları Emre (6) ve İrem'le (4) birlikte Panayır Mahallesi'ndeki akrabalarının evinden çıktılar. Terminalin karşısında minibüsten inen Erdoğan Ailesi'nin bireyleri, yolun karşı tarafına geçmek istedi. Mehmet Erdoğan, iki çocuğunu kucağına alarak yolun karşı tarafına geçti. Bu esnada şehir merkezinden Gemlik istikametine giden Yusuf Ç. idaresindeki 16 P 7237 plakalı otomobilin çarptığı anne ise yaklaşık 10 metre sürüklendi.

Ağır yaralanan talihsiz kadın için olay yerine 112 Acil Servis ekibi çağrıldı. Kısa sürede gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılmak istenen Nurcan Erdoğan, hayatını kaybetti. Gözlerinin önünde anneleri ölen küçük Emre ve İrem, babaları tarafından Panayır Mahallesi'ndeki akrabalarının yanına bırakıldı. Annesi ölen küçük Emre, "Ben annemi istiyorum" diyerek gözyaşı dökerken, kardeşi İrem ise henüz ne olup bittiğinin farkında olmadan şaşkın bakışlarla çevresine bakıyordu.

Feci şekilde ölen Nurcan Erdoğan'ın eşi Mehmet Erdoğan ve akrabaları Devlet Hastanesi'nde sinir krizleri geçirdiler. Otomobil sürücüsü Yusuf Ç. ise jandarma tarafından gözaltına alındı. Kazayla ilgili soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğü öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious