Ben Bilmem Eşim Bilir 100. bölüm - İzle (Tülay ile Volkan)

Ben Bilmem Eşim Bilir 100. bölüm - İzle (Tülay ile Volkan).18185
25.03.2013 / 00:37:32

Ben Bilmem Eşim Bilir bu akşam 100'üncü bölümüyle Kanal D ekranlarındaydıi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasının 100. bölümünde arabayı kazanan çift Tülay ile Volkan oldu. Yalan Dünya’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bora, Tülay, Gülistan ve Selahattin, Ben Bilmem Eşim Bilir'e katılıyor.

Yayınlanan fragmanda;
  
Ben Bilmem Eşim Bilir programına katılarak ödülü kazanmak isteyen Bora, birçok kadın arasından sadece Tülay’ı ikna edebildi. Tülay’ın Bora ile yarışmaya katılmasına izin veren Selahattin de eşi Gülistan’la birlikte aynı yarışmaya katılmaya karar verdi.

 


Bora, Çakaler ailesiyle aynı günde yarışacaklarını öğrenince şoke oldu.

lker Ayrık'ın sunduğu sevilen yarışma programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir'in 100'üncü bölüm çekimleri, önceki gün yapıldı. Ekip başarısını, 100'üncü bölüm pastası keserek ve alkışlar eşliğinde kutladı. Yarın ekrana gelecek olan bu özel bölümde; daha önce yarışan ama ödül kazanamayan yarışmacılara ikinci bir şans daha verilecek. Yarışmacılar; önce otomobil, sonra da ev sahibi olma şansı yakalayacak.

Format gereği çiftler sırayla yarışırken, matkapla duvar delme oyununa gelince Rizeli çiftin girdiği diyaloglar stüdyoda kahkahalara neden oldu.

36 SANİYE İLE REKOR KIRDI

Esma ve Mevlüt çifti oyun alanına gelerek ortada duran duvarın her iki yanına dizildi. Bir yandan Esma elindeki matkapla duvarın diğer tarafından işaretli olan noktayı isabet ettirmeye çalışırken diğer yandan da eşi Mevlüt, Esma'ya işaretli noktaları tarif etmeye başladı.

Esma, eşinin de tarif etmesiyle işaretli noktayı tutturarak delmeyi başardı. Bu şekilde Esma, matkapla duvar delme yarışmasında istenilen noktayı 36 saniyede tutturarak rekor kırmış oldu.

GÜLDÜREN DİYALOG

Rekor açıklandığında ise stüdyo, Rizeli çiftin diyaloglarıyla adeta kahkahaya boğuldu. Mevlüt, rekor sevincini eşine sarılarak yaşarken Karadenizliler'e has şivesiyle "Ulan garı beni rezil ettun, diyecekler bana garı yaptı sen yapamadın" demesi stüdyodakileri gülme krizine soktu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*