Ben de aynını yapardım!

  • Giriş : 13.07.2006 / 00:00:00

Fenerbahçe'nin Ganalı yıldızı Stephen Appiah sağlık kontrolünden geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dünya Kupası sonrasındaki iznini erken bitirerek İstanbul'a gelen ve bugün de Kadıköy Acıbadem'de sağlık taramasından geçen Appiah, Dünya Kupası'nın çok zevkli ve renkli geçtiğini belirterek, "Çok heyecanlı maçlar oynandı. Gana adına güzel şeyler yaptığımıza inayorum" dedi.

Appiah, bir basın mensubunun İtalya - Fransa final maçında Materazzi'ye kafa atan Zidane'nın yaptığı hareketi sorması üzerine ise, "Zinedine Zidane çok iyi bir profesyonel v eçok iyi bir oyuncu. Sakin bir kişiliği var. Durup dururken o kafayı atmış olamaz. Materazzi'nin küfür ettiği, annesine ve kız kardeşlerine küfrettiği söyleniyor ve onun için kafa attığını söyledi. Ben olsam ben de aynı şeyi yapardım" diye cevap verdi.

Appiah, Fenerbahçe ve kendisinin transferiyle ilgili sorulara verdiği cevapta ise şunları söyledi;

"Fenerbahçe'nin hedefleri çok büyük. Geçen yıl kaçırdığımız şampiyonluğu bu yıl elde etmek istiyoruz. 100. yılımızda mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Taraftarımız bizden ligde şampiyonluk ve Avrupa'da başarı istiyor. Bu hedeflere ulaşmamız gerek. Transferime gelince, benim Fenerbahçe ile olan sözleşmem devam ediyor. Bu konuda benim söyleyecek fazla bir şeyim yok. Arsenal'in istediği doğru, teklif var; ama bunun kararını ben değil kulübüm verecek."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious