Ben onun metresi değil karısıyım!

Ben onun metresi değil karısıyım!.14934
  • Giriş : 31.10.2007 / 03:08:00
  • Güncelleme : 31.10.2007 / 00:26:00

Hüsnü Şenlendirici'nin boşanmak istediği eşi Nazire Şenlendirici şok açıklamalar yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şenlendirici,"Bizim beraberliğimiz çocuklar için sürmüyor. Hüsnü çocuklarını değil, beni görmeye geliyor. Ben onun metresi değil karısıyım" dedi.

Bir süredir Deniz Seki ile yaşadığı aşkla gündeme gelen Hüsnü Şenlendirici'nin eşi Nazire Şenlendirici, Ceyhan'ın programına katılan Sabah Gazetesi yazarı Rahşan Gülşan'a sert çıktı. Şenlendirici, "Dört duvar arasına giriyorsunuz. İstediğinizi konuşun ve yazın ama bizim ilişkimizle ilgili konuşmayın. Ben konuşursam daha kötü şeyler olacak" dedi.

Çocuklara değil bana geliyor

Nazire Şenlendirici, eşinin çocuklarını görmeye gittiği haberlerini de son derece sert bir tavırla eleştirerek "Bu sözleri duymak istemiyorum. O, beni görmeye geliyor, hatta kalıyor, hatta yiyoruz, içiyoruz geziyoruz. Ama bunu ispatlamak zorunda değilim. O benim kocam çocuklarımın babası. Ömür boyu kapım ona açık. İstediği saatte gelir istediği zaman gider. Ben Hüsnü'nün metresi değilim. 16 yıllık eşiyim. Kocamdan boşansam bile evime girebilir. O ömür boyu kocam benim" dedi.

Bir süredir yaşanan olaylarla ilgili olarak fena halde dolduğu gözlenen Nazire Şenlendirici, ilginç bir de itiraf da bulundu. Şenlendirici, "Alışık olmayan bir camianın içine düştük. Alışık olmadığımız şeyler oldu. Hatalarımız oldu. Biz bu hataları düzeltme çabasındayız. Ailemin ve benim ilişkimin üzerine kimsenin konuşmasını istemiyorum" ifadesini kullandı. Nazire Şenlendirici, Antalya'dan dönüşte 2 gece eşi ve çocuklarıyla birlikte Bergama'da otelde kaldıklarını açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious