Benfica Fenerbahçe maçı özeti / UEFA Avrupa ligi maç özetleri

Benfica Fenerbahçe maçı özeti / UEFA Avrupa ligi maç özetleri.25787
25.04.2013 / 22:39:56

Fenerbahçe - Benfica maçı özeti maç sonunda Haber Aktüel'de yayınlanıyor. Okurlarımıza özetin "yazılı" olarak anlatıldığını belirtmek isteriz.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Fenerbahçe ile Benfica arasında oynana karşılaşmanın özeti ve sonucu için buraya tıklayın, sayfamıza bağlanın! Sporx'in yayınladığı canlı anlatımın bazı dakikaları aşağıda...

28'
Rakip yarı alanda sol kanattan aldığı topla orta bölümde buluşan Mehmet Topal, kaleye sert bir şut çekti ve savunmaya çarpan top kornere gitti.
27'
Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Jardel, Sow'a sert bir faul yaptı ve maçın hakeminden sert bir uyarı aldı.
26'
Sağ kanattan gelişen Benfica atağında ceza alanına yapılan ortayı kalecimiz Volkan, çıktı ve yumruklayarak uzaklaştırdı.
25'
Bu arada Benfica'da Melgarejo, topu uzaklaştırmak için sert bir vuruş yaptı. Top Kuyt'ın yüzüne çarptı ve oyun şuan için durdu.
24'
Sol kanattan gelişen atağımızda Cristian, ceza alanına ortasını gönderdi. Gelen topa Sow yükseldi ama kaleci Artur ellerini kullanmanın avantajıyla topu kontrol etti.
23'
Yarı alanımızda topla buluşan Mehmet Topal, rakip savunma arkasına uzun bir top gönderdi ama Benfica savunması topu taca gönderdi.
22'
Bu dakikaya kadar temsilcimiz istediklerini sahaya yansıtmış durumda. Benfica üzerinde yavaş yavaş baskımız artıyor.
21'
Sağ kanattan son çizgi yakınlarından Benfica taç kullandı. Ceza alanına uzun kullanılan tacı Volkan çıktı ve kontrol etti.
20'
Rakip yarı alanında sağ kanattan serbest vuruş kullandık. Cristiab, ceza alanına ortasını yaptı ve gelen topa Egemen kafa vuruşunu yaptı ama top kaleci Artur'da kaldı.
19'
Yine tehlikeli gelişen atağımızda Kuyt, sağ kanattan rakibinden sıyrıldı ve ceza alanına ortasını yaptı. Penaltı noktası yakınlarında Sow, topa yükselip kafa vuruşunu yaptı ama top sağ direkle üst direğin birleştiği yerde direğe çarptı ve oyun alanına geri döndü. Ardından Meireles, ceza sahasını yaptı ama bu kez pozisyon için ofsayt bayrağı kalktı.
18'
Çok tehlikeli gelişen atağımızda Webo, sağ kanattan son çizgiye inip ceza alanına girdi ve kale sahası içindeki Sow'a pasını attı ama Sow'un topa vuruşu yandan dışarıya gitti. Gole çok yaklaştık.
17'
Pierre Webo, saha kenarında yapılan tedavinin ardından oyuna tekrar girdi.
17'
Pierre Webo, saha kenarında yapılan tedavinin ardından oyuna tekrar girdi.
16'
Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Jardel'in müdahalesiyle Webo, bir sakatlık geçirdi ve oyun şuan için durmuş durumda.
15'
Bu dakikayı Benficalı oyuncuların kendi aralarında paslaşmalarıyla geride bıraktık.
13'
Sol kanattan gelişen atağımızda Ziegler ceza alanına ortasını yaptı. Kafalardan seken topu Benfica savunması uzaklaştırdı.
12'
Benfica, sağ kanattan yine uzun bir taç kullandı. Ceza sahasında savunmamızdan seken topa Aimar, sert vurdu ama top üstten dışarıya gitti.
11'
Konuk ekip, yarı alanımızdan sağ kanattan taç kullandı. Ceza sahasına uzun gönderilen topta Cardozo ve Egemen birbirlerine sert müdahalelerinden dolayı hakemden uyarı aldılar. Taç atışı tekrar edilecek.
10'
Orta alanda topla buluşan Meireles, ileriye hareketlenen Webo'ya kafasıyla pasını attı ama Webo için ofsayt bayrağı kalktı.
9'
Orta alanda topla buluşan Mehmet Topal'ın geri pası kısa düşünce araya Cardozo girdi ve ceza alanına hareketlendi ama savunmamız Cordoza'ya geçit vermedi.
8'
Temsilcimizi sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Cristian, kullandığı köşe vuruşunda top ceza alanına ortaladı. Arka direkte Benfica savunması topu uzaklaştırdı.
7'
Sol kanattan gelişen Benfica atağında Aimar, topla buluştu ama kalabalık savunmamızdan sıyrılamadı.
6'
Benfica savunmasından uzun bir top gönderildi ama top kalecimiz Volkan'a kadar geldi.
5'
Bir başka Benfica atağında savunma arkasına atılan pasa Salvio hareketlendi ama Volkan, zamanında çıktı ve topu iki hamlede kontrol etti.
4'
Sağ kanattan gelişen Benfica atağında Salvio ceza sahasına ortasını yaptı ama savunmamız topu uzaklaştırdı.
3'
Temsilcimizi karşılaşmaya oldukça istekli başladı. Top rakibe geçtiği ana yoğun pres uyguluyoruz.
2'
Sağ kanattan gelişen atağımızda son çizgi yakınlarında top Benficalı oyuncu Garay'da kaldı. Ardından Garay, topu uzaklaştırmak isterken Gökhan'a çarptı ve dışarıya gitti.
1'

Karşılaşma Benficalı oyuncuların vuruşuyla başladı. Fenerbahçe'ye sonsuz başarılar...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*