Bengi: Çelebi'yi unutmayacağız

Bengi: Çelebi'yi unutmayacağız.15481
  • Giriş : 19.06.2009 / 10:06:00

Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Dr. Hilmi Bengi, Çelebi'nin vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Dr. Hilmi Bengi, eski AA Genel Müdürü Hüsamettin Çelebi'nin vefatıyla ilgili, ''Basın camiasının duayenlerinden Hüsamettin Çelebi, hepimiz için örnek ve önder bir insan olmuştur. Onu ve hizmetlerini daima hatırlayacağız'' dedi.

Anadolu Ajansının önceki Genel Müdürlerinden, ''değerli meslek büyüğümüz'' Hüsamettin Çelebi'yi kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadığını belirten Bengi, mesajında şunları kaydetti:

''Anadolu Ajansının bilgisayar sistemine geçişi, Ekonomi Haberleri Müdürlüğünün kurulması gibi Kurumumuzda ilklere imza atan, engin mesleki birikimi, ilkeli ve objektif haberciliğiyle Ajansımızın saygın bir konuma kavuşmasında büyük katkısı olan, Gazi Üniversitesi tarafından fahri doktora unvanı ile onurlandırılan, basın camiasının duayenlerinden Hüsamettin Çelebi, hepimiz için örnek ve önder bir insan olmuştur. Onu ve hizmetlerini daima hatırlayacağız.

Çelebi insan Hüsamettin Ağabey'e Allah'tan rahmet, yakınlarına, Anadolu Ajansı camiasına ve meslektaşlarına başsağlığı diliyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*