Bengü: Jüri olmak istiyorum

Bengü: Jüri olmak istiyorum.18837
  • Giriş : 25.07.2008 / 21:51:00

Pal Fm'de Yasemin Şefik'in programına konuk olan şarkıcı Bengü, düşündüğü televizyon programını açıkladı. Bengü, yarışma programlarında jüri olarak da yer almak istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

2000 yılından bu yana müzik sektörünün içinde yer aldığını söyleyen şarkıcı Bengü, kameraları da çok sevdiğini itiraf etti.

"Ben kamerayı çok seviyorum. Televizyon programı sunduğum dönemden bu yana kendi televizyon programım olsun istiyorum" diye konuşan Bengü, ekranda yapmak istediği programı da şöyle anlattı: "Mesela sanatçıların kulisine girip neler yaptıklarını göstermek istediğim bir tv programı projem var."

Televizyonda sunduğu dans yarışmasının kendisine çok şeyler kattığına değinen Bengü, yarışma programlarının olması gerektiğine inandığını ifade etti. "Şarkı Söylemek Lazım gibi yarışmalar olması gerekiyor. İlerde jüri olmayı da istiyorum" diyen Bengü, yapımcılara Pal Fm aracılığıyla mesaj gönderdi.

Eurovision Şarkı Yarışması'nı siyasi bulduğunu belirten başarılı şarkıcı, ancak teklif gelmesi durumunda gitmeyi düşünebileceğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*