"Beni bir Arap'a tercih ettiler"

  • Giriş : 21.12.2008 / 20:20:00

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Samet Aybaba Sivasspor maçının sonunda düzenlenen basın toplantısında, maçta inanılmaz pozisyonlara girdiklerini, ancak son vuruşlarda becerikli olamadıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Futbolcularını kutladığını ve mükemmel bir oyun ortaya koyduklarını anlatan Aybaba, şöyle konuştu: ''Maçta inanılmaz pozisyonlara girdik. Son vuruşlarda becerikli değildik. Mağlup olsak da bu takım bize birşeyleri yapma adına inanç verdi. Devre arasında transferler yapacağız. İkinci yarıda da bu takım ruhunu sahaya yansıtmak istiyoruz. Takımda bazı değişiklikler yapmak zorundayız.''

Aybaba, hakemleri de eleştirerek, ''Yıllardır hakemlerle konuşuyorum. 'Takımların bulunduğu yere göre düdük çalmayın' diyorum. Hakemlerden bir beklentimiz yok. Maçta kırmızı kart ve penaltı pozisyonu vardı. Bizler emek veriyoruz. Hakemler de devre arasını iyi geçirsinler'' değerlendirmesini yaptı. Samet Aybaba, basın toplantısının son bölümünde, hafta içinde gazeteye demeç veren Mısırlı oyuncu El Saka ile ilgili gelişmelere de tepki göstererek, ''Bu ülkenin insanları beni bir Arap'a tercih etti'' dedi.

Aybaba'nın bu sözleriyle nasıl bir mesaj göndermek istediği merak uyandırdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*