Benim ahımı aldılar

  • Giriş : 25.10.2006 / 00:00:00

Türk Pop Müziği'nin ünlü sanatçısı Deniz Seki, kiloları ve kaprisleri gerekçe gösterilerek kadrosundan çıkarıldığı "İyi ki Varsın" dizisinin yayından kaldırılmasını yorumladı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Deniz Seki, Kadir İnanır ile başrol oynayacağı "İyi ki Varsın" adlı dizinin kadrosundan kaprisleri gerekçe gösterilerek çıkarılmış, yapımcı Faruk Turgut, bununla ilgili "Deniz Hanım'ın kaprisleri herkesi bıktırdı. 38 bedenim diyip, 42 bedene sığamayınca moda etidörümüzle tartıştı. Kuaförü beğenmedi, makyöze sataştı" demişti. Seki'nin rölü de Eyşan Özhim'e verilmişti.

Dizi bitti, dava sürüyor

Olanlara "Kiloma taktılar, defileye mi çıkıyoruz kardeşim! Bir adama böyle sözler yakışıyor mu" diyerek isyan eden Deniz Seki, yaşananlar nedeniyle ünlü yapımcı ile mahkemelik oldu. Dava halen sürüyor; onları karşı karşıya getiren dizi ise sadece iki bölüm yayınlanabildi ve geçtiğimiz hafta apar topar yayından kaldırıldı.

Kendi işime bakıyorum

Faruk Turgut düşük reyting yüzünden dizinin yayından kaldırıldığını söylerken, Seki'nin bu sürpriz gelişmeyle ilgili yorumu da ilginç oldu: "Aslında bu durum beni ilgilendirmiyor, ben kendi işime bakıyorum. Ama 'alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste' diye de bir söz vardır; benim ahımı almışlardı. Başka bir şey söylemeyeceğim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious