Benim fakültenin kitabında boşanma yok

Benim fakültenin kitabında boşanma yok .10014
  • Giriş : 06.10.2007 / 11:55:00

"Ferhat benim 'eğitimli Nazire'; olmamı istedi"; sözlerine Nazire Şenlendirici'den cevap

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

“Evliliğimiz ihanet yüzünden bitti. Ferhat benim ‘eğitimli Nazire’ olmamı istedi” sözlerine, cevap geldi.

Ferhat Göçer’in eski eşi Dr. Berna Hocaoğlu’nun “Evliliğimiz ihanet yüzünden bitti. Ferhat benim ‘eğitimli Nazire’ olmamı istedi” sözlerine, cevap geldi. Hocaoğlu’nun kastettiği klarnet ustası Hüsnü Şenlendirici’nin eşi Nazire Şenlendirici şunları söyledi:

Doktor hanım ben boşanmadığım için mi ‘Eğitimli Nazire olamam’ diyor. Evet boşanmıyorum. Fakülteleri de bitirmiş olsam boşanmıyorum. Berna Hanım eğitimliymiş ama cahilmiş demek ki. Benim bitirdiğim fakültenin kitabında boşanmak yazmıyor. Bize ikinci kez evliliği öğretmediler. Herkesin üniversitesi ayrı. O kadar fakülteler bitirmiş ama yazık. Keşke Ferhat Ağbi’nin acısıyla kalıp evliliğini sürdürseydi. Ben Hüsnü’nün acılarıyla kalmayı tercih ediyorum. Evlilikleri eğitimle kıyaslamasınlar.

İlkokul mezunuyum. Ama ihanet, güzele çirkine, kültürlüye kültürsüze, eğitimliye eğitimsize bakmıyor. Ona bakarsanız Hülya Avşar da aldatıldı. Ayrıca mal meydanda. İhanet güzelliğe bakan bir şey olsaydı bir Deniz Seki’ye bakın bir de bana. Birbirimizden hiçbir eksikliğimiz, fazlalığımız yok. Ayrıca Deniz ne mezunu? Ne kadar güzel olursan ol erkek istedikten sonra yapıyor.

Deniz ile Hüsnü’nün ilişkisinin eninde sonunda bitecek. Eşim aile düzenine alışkın. Öyle bir hayatta ömür boyu yaşayamaz. 3 ay önce eşim beni “Nazire duruşmalara sen de ben de gitmeyelim. O gün sen avukatına ’ben eşimi seviyorum, boşanmayacağım’de” şeklinde tembih etti. Bu laf beni durdurdu. Eşimin kafası karışık. Biz ayrılmayacağız. 9 Ekim’deki duruşmaya da gitmeyeceğim.

Estetik olacağım yolunda haberler çıkıyor. Elime mikrofon almaya niyetim olmadığı için böyle bir şey düşünmüyorum. Ben hala aynı kiloda aynı görüntüdeyim. Ayrıca estetiğe de ihtiyacım yok. Hüsnü 16 yıl önce benim bu halimi sevdi ve bu halimi kabul etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious