Benzin bidonuyla TBMM'ye daldı

Benzin bidonuyla TBMM'ye daldı.23999
  • Giriş : 18.11.2008 / 21:53:00

Öğle saatlerinde TBMM yerleş-kesine elinde benzin dolu bidonla girmeye çalışan bir kişi gözaltına alındı. Şüphelinin 23 yıl hapis yatmış eski sabıkalı çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, TBMM'ye Dikmen kapısına öğle saatlerinde elinde bidon ile gelen bir kişinin şüpheli hareketlerini fark eden polisler, milletvekilleriyle görüşme talebinde bulunan kişiyi durdurarak kimlik kontrolü yaptı.

Adının Metin M. (56) olduğu öğrenilen kişinin elindeki bidonda benzin bulunduğunu öğrenen polisler durumu karakol ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekiplerce gözaltına alınan Metin K. Kavaklıdere Karakolu'na götürüldü.

Karakolda ifadesi alınan Metin K.'nın eşi ve sevgilisini öldürmek suçundan 23 yıl cezaevinde yattığı, tahliye olduktan sonra iş bulamadığı için böyle bir eylemi gerçekleştirdiğini söylediği öğrenildi.

TBMM YERLEŞKESİNE BENZİN BİDONUYLA GİRMEYE ÇALIŞAN KİŞİ SERBEST BIRAKILDI

TBMM yerleşkesine benzin dolu bidonla girmeye çalışan kişi karakoldan serbest bırakıldı.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, TBMM'ye Dikmen kapısına öğle saatlerinde elinde benzin dolu bidon ile gelen ve milletvekilleriyle görüşme talebinde bulunan Metin M. (56) şüpheli tavırları üzerine gözaltına alınarak karakola götürülmüştü.

Metin M. karakolda verdiği ifadede cinayet suçundan 23 yıl cezaevinde yattığını ve tahliye olduktan sonra iş bulamadığı için böyle bir eylemi gerçekleştirdiğini belirtmişti.

Metin M.'nin ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakıldığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*