Benzin istasyonunda sarhoş şoför dehşeti

Benzin istasyonunda sarhoş şoför dehşeti .31616
  • Giriş : 01.09.2007 / 17:59:00

Bolu'da, alkollü olduğu iddia edilen sürücünün kullandığı otomobil, kontrolden çıkarak yol kenarındaki akaryakıt istasyonuna girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Akaryakıt pompasını devirerek bir kişinin yaralanmasına neden olan sürücü kaçtı. Kaza anı güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
Kaza, saat 04.00 sıralarında Karaçayır Mahallesi'ndeki Daylan Akaryakıt İstasyonu'nda meydana geldi. Karacasu Beldesi yönünden kent merkezine giden Özgür Şatıroğlu yönetimindeki plakası belirlenemeyen otomobil, sürücüsünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu yol kenarındaki akaryakıt istasyonuna girip, yakıt pompasına çarptı. Güvenlik kamerasının saniye saniye görüntülediği kazada, yakıt pompası yakıt alan bir minübüsün üzerine devrildi. Minibüsle pompanın arasında kalan istasyon görevlisi Ekrem Oruç ise yaralandı.
Otomobilin hızının düşük olması olası bir faciayı önlerken, kazadan yara almadan kurtulan ve alkollü olduğu iddia edilen sürücü Özgür Şatıroğlu, yanındaki arkadaşıyla birlikte olay yerinden kaçtı.
Hafif yaralanan Ekrem Oruç ise arkadaşları tarafından Köroğlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastaneden taburcu olan Ekrem Oruç, kaza anında çok korktuğunu belirterek, “Ben benzin dolduruyordum. Bir anda büyük bir ses duydum ve pompa ile minibüsün arasında sıkıştım. Daha sonra arkadaşlarım hastaneye kaldırdı'' dedi.
Kaçan sürücü Özgür Şatıroğlu, daha sonra polis tarafından yakalanarak, ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious